Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Призов на контрактну службу виконаний наполовину
П'ятниця, 29 липня 2016, 14:39
У Чернівецькій області за перше півріччя повинні були набрати на контракт 800 осіб, а набрали тільки трохи більше половини. Про це повідомив обласний комісар Володимир Шведюк і пояснив журналістам причини такого недобору.
Однією з причин невиконання плану по набору на контрактну службу Володимир Шведюк назвав низький рівень патріотизму в Чернівецькій області.
Володимир Шведюк, Чернівецький обласний комісар: «У нас доволі часто можна побачити молодиків з пивом "Слава Україні" і гасла всякі. А коли треба цю Україну захищати, роблять крок назад. Я не за всіх кажу, але. А от в Луганській області, я спілкувався з мерами, там патріоти розуміють, що за це можуть вбити сім'ю, спалити хату... Патріотизм у нас перемістився в ті сторони. Я спілкуюся з колегами, вони план виконують краще ніж ми. От така тенденція в нас наблюдається».
Володимир Шведюк зауважив, що наразі ведеться активна робота про визволення з полону військовослужбовця з Путильщини, а тих, хто пропав без вісті, шукають відповідні служби. Також обласний комісар наголосив, що у деяких населених пунктах не хочуть сприяти мобілізації сільські та міські голови, мотивуючи це тим, що "наступного разу не виберуть, якщо я людей на війну пожену". Хоча, чим більше вмовлять, тим менше мобілізовувати.
Володимир Шведюк, Чернівецький обласний комісар: «Щодо переходу на контрактну службу, це державна політика, і скоро нам не треба буде мобілізовувати людей».
Говорили і про тих, хто вже служить за контрактом і шукає можливості від цього звільнитися. Відповідний законопроект вже майже розроблено, але не до кінця, і як тільки депутати Верховної ради повернуться з канікул, їм буде запропоновано розглянути його в першому читанні. А до того, поки цей законопроект не буде прийнятий і не набуде чинності, у контрактників немає легальної можливості  і виписаного механізму звільнитися зі служби і повернутися додому. Адже в контракті прописано, що "за умови особливої ситуації в країні контракт автоматично продовжується до закінчення цієї ситуації".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 525 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.