Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Буковинську ділянку державного кордону продовжують ущільнювати
П'ятниця, 29 липня 2016, 14:23
Днями на до Чернівецького прикордонного загону прибуло понад 200 військовослужбовців. Всі вони нестимуть строкову службу  на ділянках кордону з Румунією та Молдовою.
На Буковину строковики, які вирішили стати прикордонниками, прибували в кілька етапів. Більшість не місцеві.
Сергій Бровко -  начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону: «Більша частина хлопців з центральної, південної та східної України. Також є строковики з Рівненської, Хмельницької та Чернівецької областей. Після ознайомлення з ділянками кордону хлопці вже безпосередньо нестимуть службу».
Близько півтора місяці військовослужбовці строкової служби проходили підготовку в навчальних центрах Хмельницької та Черкаської областей, здобуваючи ази прикордонної служби.
Інет Білогаш – строковик: «Я був студентом, навчався на машинобудівника проте не вийшло його закінчити. Зараз я прибув в Чернівці для проходження строкової служби прикордонником і дуже радий що потрапив саме сюди. В майбутньому думаю підписати контракт».
Після інструктажів,  молодими прикордонника нададуть зброю та необхідне обмундирування. Після цього їх відправлять охороняти державний кордон.
Сергій Бровко -  начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону: «Зараз здійснено до забезпечення всім необхідним щоб строковики охороняючи кордон почувались нормально. Це дає нам змогу значною мірою посилити охорону рубежів держави».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 509 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.