Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Два з половиною роки тому перестало битися серце людини, яку знало багато буковинців, а шанували - ще більше
Четвер, 28 липня 2016, 20:38
Головний редактор газети "Буковина", заслужений журналіст України Володимир Михайловського любив людей, і вони віддячували йому тим самим.
На зустріч зі спогадами про Володимира Михайловського прийшли ті, хто дружив з ним, любив його, співпрацював і просто зачитувався його статтями у виданні "Буковина" - найстарішому україномовному часописі. Книгу пам'яті, яку презентували на заході, можна сміливо називати альманахом добрих розповідей.
Василь Джуран, упорядник книги пам'яті про Володимира Михайловського: «Книга містить 7 розділів, у тому числі і центральний 3 розділ, де зібрані 50 авторів -споминальників. СЬогодні Володимира, його ангела-патрона. Треба робити оці добрі справи, бо про нас, журналістів, хто добре скаже, як не ми самі, журналісти. І дуже важливо що ці два роки ми шукали авторів, бо це, можна сказати, географічний показник, Київ, Тернопіль, ті, хто знав, хто відгукнувся. В цьому розділі - 50 чоловік, від професорів, до віддаленіших куточків Буковини. Навіть виноградар, який давав саджанці. Бачимо через це багатогранність людини Володимира Михайловського. Там за яких життєвих ситуацій ці люди зустрічалися. Ми бачимо не тільки журналіста, письменника чи керівника, а бачимо як він був у житті, з народом».
З книгою спогадів про Володимира Михайловського "Метеор" можна ознайомитися у бібліотеках області та придбати у деяких книгарнях міста.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 462 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.