Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже третій рік продовжуються судові процеси голови Кам’янської сільради Василя Гідори
Четвер, 28 липня 2016, 20:20
Вже третій рік продовжуються судові процеси, які мають на меті встановити правомірність або ж незаконність передачі 130 тисяч доларів США голові Кам’янської сільради Василю Гідорі. Садгірський суд визнав його винним тільки у підробці рішення сільської ради, проте наразі справа знаходиться в  Чернівецькому Апеляційному суді.
Ставок, який планували передати в оренду,  перебуває в користуванні дружини сільського голови та в оренді ще одного чоловіка, якого не повідомляли про таку можливість. Земельну ж ділянку у розмірі 2 гектарів, яка є прилеглою до водойми теж мали здати в оренду.
Василь Гідора, голова Кам’янської сільради: «Ви голова сільради, ви розумієте, що таке документи на землю. На той час, коли ви брали 130 тисяч доларів на цю землю право установчий акт був на іншу особу так? Так. Ви це розуміли?  Так. На якій підставі ви брали гроші? В тому числі і на ставок. Я показав всі документи, які є. Яким чином - тільки законним шляхов я мав…Це ж не ваше озеро, як ви могли ? Я особисто це озеро не передавав, це рішенням сесії сільради. Як ви хотіли потратити ці гроші? Я хотів віддати борги і все».
Василь Гідора, голова Кам,янської сільради: «Після сесії, тільки сільський голова може підписати рішення. Це прямі обов’язки сільського голови. Ви використали ці повноваження? Рішення підписати з усіма пунктами, да. А коли ви брали гроші ви забули, що ви сільський голова? Ну я не знаю як можна розділити».
«На 26 серпня на 10 годину і справу будемо завершувати, щоб всі були готові до дебатів. Зрозуміло».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 571 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.