Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Депутати міської ради вкотре намагались ввести мораторій на підвищення комунальних тарифів
Четвер, 28 липня 2016, 19:56
Окрім цього, вони піднімали питання щодо асфальтування вулиць, про впорядкування по місту рекламних конструкцій тощо.
Обговорення встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги чернівчанам продовжилось і під час цієї сесії.
Андрій Ілюк, депутат Чернівецької міської ради: «Цей проект-рішення про накладання мораторію на підвищення тарифів сьогодні є вимогою часу, є у декого бажання зірвати це питання. 80% українців висловились, що вони не зможуть оплачувати нові платіжки».
Анатолій Чесанов, депутат Чернівецької міської ради: «Я вас дуже прошу підтримати цю пропозицію вплоть до того, що ми будемо блокувати ці установи. Я закликаю звернутись до громад з зверненням про проголошення акції непокори».
На що міський прокурор відповів.
Микола Долотко, прокурор міста Чернівці: «Щодо закликів непокори населення, оскільки законодавством передбачена кримінальна відповідальність за це».
Про законність впровадження мораторію висловилась і Наталія Якимчук, депутат Чернівецької міської ради.
Наталія Якимчук, депутат Чернівецької міської ради: «При тому всьому що є речі на які ми можемо впливати (ціни та тарифи на центральне водопостачання та водовідведення) але тут є те на що ми не можемо впливати, щодо електроенергії та газу ми можемо лише написати звернення з проханням не підвищувати тарифів».
До того ж міський голова запевнив, що впровадження мораторію потягне за собою низку проблем для комунальників.
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «У випадку прийняття цього рішення обленерго водоканалу буде виставляти рахунки в нових цінах, так само і газ. У цьому випадку втрати підприємствах, по водоканалу 24 млн., а по тепло комуненерго до 1 січня – 52 млн. грн».
А відтак, Чернівецька міська рада не підтримала пропозицію щодо встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення у місті. Віктор Савчук підняв питання щодо ліквідації «розкопок» мереж в місті.
Віктор Савчук, депутат Чернівецької міської ради: «Хочу звернути увагу, у нас в центрі міста є вулиця 28 червня. На проміжку від кінотеатру Чернівці до Університетської кілька років розриті ями».
Сергій Погорений, директор департаменту ЖКГ міста: «Намагання департаменту від реставрувати вулиці за рахунок Чернівцігаз в останній рік воно не було вирішено. За інформацією Чернівцігазу ті роботи, які були виконані у 2014 році належного результату не дали, витоки є. Ці роботи тривають і до 1 го вересня знову будуть розпочаті там роботи».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 366 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.