Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівчан вчили власноруч впливати на бюджет свого міста
Вівторок, 26 липня 2016, 14:54
Активісти товариства «Український народний дім» протягом кількох годин інформували перехожих про механізми участі в бюджетному процесі  та пропонували написати власні, конкретні пропозиції.
Такі акції, крім Чернівців  відбуваються ще  в 176 містах України. Після численних круглих столів та слухань головне завдання – навчити українців правильно користуватись бюджетами своїх міст та контролювати видатки, кажуть організатори.
Тарас Халавка – секретар товариства «Український Народний Дім в Чернівцях»: «Впродовж року ми проводили оцінку прозорості та  доброчесності міського бюджету. Сьогодні у нас фінальна акція. Ми спілкуємось з мешканцями для привернення їх уваги до бюджету нашого міста, до того, що мешканці повинні контролювати куди витрачаються кошти з їхніх податків».
Для поінформованості чернівчанам роздавали буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та «Як контролювати свої гроші в міському бюджеті». Крім роздаткового матеріалу та усних консультацій перехожим пропонували внести конкретні пропозиції.   
Дмитро Міцевич – активіст: «Ми пропонуємо мешканцям заповнити коротеньку анкету, яку ми опрацюємо та передамо у міську раду. Тут потрібно вписати своє прізвище, контакти та конкретну пропозицію щодо витрат з міського бюджету. Діапазон пропозицій дуже широкий».
Серед пропозицій заасфальтувати конкретну вулицю були й більш загальні.
Андрій – чернівчанин: «Мене турбує стихійна торгівля в місті. Я розумію, що тим людям не вистачає грошей але, я вважаю, що міській раді підсилу організувати цей процес правильно. Ну і друге питання – це звісно ж дороги».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 332 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.