Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Скандальне об’єднання двох вищих навчальних закладів у Чернівцях – завершується
Вівторок, 26 липня 2016, 14:46
Об’єднання двох вишів майже завершено, кажуть в ЧНУ. Однак формально це ще досі дві різні установи.
Степан Мельничук – ректор Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича: «Так можна буде сказати лише після підписання наказу. Все ж процес триває і він майже завершився. Наступного тижня ми розпочнемо інвентаризацію майна і готуватимемо акт про передачу. До першого вересня ми плануємо це діло завершити».
Як і передбачалось Буковинський Державно Фінансово Економічний університет стане ще одним факультетом Чернівецького національного. Більшість кафедр залишаться в складі нової структурної одиниці, де вже почався набір абітурієнтів.
«Це буде – факультет Фінансів, підприємництва та обліку. Їхні люди працюють в приймальній комісії, їхні студенти здають документи до нас на різні спеціальності. Ті кафедри, економічного профілю, залишились у складі цього факультету».
Відійшли до інших факультетів ЧНУ хіба що кафедра музики, соціальної роботи та інші. Реформувати структуру нового факультету, включно з робочими місцями,   також ще не беруться, кажуть все залежить від набору. Теж саме стосується і приміщень, окрім адміністративних.  
Степан Мельничук – ректор Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича: «Скоріш за все частина приміщень, що зайняті адміністративними структурами будуть звільнені. До прикладу бібліотека на вул. Штерна нам не потрібна адже у нас є своя».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 450 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.