Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Липень - найкраща пора для хліборобів
Понеділок, 25 липня 2016, 21:45
Голова Чернівецької обласної ради збирав урожай пшениці. Іван Мунтян виїхав на поле, в рідне село, щоби проконтролювати проведення цьогорічних жнив.
Липень - найкраща пора для хліборобів, оскільки саме в цей період тривають жнива. Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради виїхав рідне село, Опришени, для того, щоби проконтролювати проведення цьогорічних жнив і вирішив згадати молодість – сів за кермо комбайну.
Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради: «Вперше за таким комбайном, в молодості працював на старій техніці. Побачив, що це дійсно сучасна техніка, яка замінює 15 одиниць техніки, що була раніше. Тут менше затрати і втрати і підприємцям легше на ній працювати».
Але через несприятливі погодні умови урожайність на Кельменеччині, Сокирянщині і Хотинщині нижча, аніж в інших районах.
Лілія Бортич, депутат Чернівецької обласної ради: «В середньому по області будуть не погані урожаї. Але можу сказати, що за 10 років для нас це найгірший урожай. Одещина, Миколаївщина отримали гарні урожаї, але такі як у нас пшеничка першого класу лише у нас. Отож, хліб в Чернівецькій області буде – це точно».
Попри це, гарантувати не підвищення вартості хлібу чиновники наразі не можуть, оскільки на ціну впливає не тільки урожайність, але й  курс долара, вартість палива, засобів захисту рослин тощо. А щоби полегшити роботу аграріям під час наступної сесії облради депутати підніматимуть питання щодо звернення до Кабміну стосовно зняття податкового навантаження на аграріїв.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 494 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.