Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Навколо реставрації кінотеатру Івана Миколайчука розмови ведуться з регулярною постійністю
Середа, 08 червня 2016, 17:18
Навколо реставрації кінотеатру Івана Миколайчука розмови ведуться з регулярною постійністю. То обговорювали, яким би він був, потім розповідали що начебто виділені міськрадою 25 мільйонів гривень використовують не за призначенням.
Про зовнішній вигляд фасадів кінотеатру можна сказати тільки одне: розібрали. Зняли передні стінки, добудували опорні, власне, зробили те, що і передбачено проектом.
Валерій Фишко, прораб: «Тут був Торнадо, ми його розвалили. На цьому місці має бути парковка. Вимурували стіни. Тут має бути фундамент, і вітражі. Так же само тут має бути ще один ряд колон. А в тій стороні має бути підвал, 6 на 2,30».
Всередині кінотеатру роботи тривають ще активніше. Валерій Федорович розповідає, архітектори передбачили додаткові приміщення, зокрема, вбиральню для інвалідів, гардероб, залу для виставок та зустрічей. Для верхніх поверхів, там розташовані технічні приміщення, вже замовили вікна.
«Літери, які були на фасаді, зберігають у верхніх приміщеннях. Їх відправлять на реконструкцію, а потім встановлять назад. Робочі працюють з 8 ранку до 7 вечора, розповідає прораб. Одночасно тут виконують роботи від 15 до 20 будівельників, тож процес відновлення триває досить швидко. Яким же буде кінотеатр після реконструкції,  розповів архітектор проекту. І не тільки розповів, а й показав. Ось таку мистецьку споруду пам'ятають чернівчани. А ось такою вона стане після завершення реконструкції. Площу збільшили на 300 квадратних метрів - з 1 200 до 1 500, це дало можливість розділити простір».
Ярослав Бойко, архітектор: «У нас є чітко поділ на дві зони - ліворуч зона для виставкового залу, для проведення семінарів, конференцій, праворуч - зал очікування, вестибюль безпосередньо для глядачів кінотеатру».
Глядацька зала розрахована на майже культове число глядачів - 404. 20 рядів, які були раніше, згідно з новими стандартами перероблять у 18, до того ж буде можливість проводити усілякі заходи перед екраном. Його розмір, до речі також збільшать. А от про АйМАКС поки що мова не йде, Ярослав Бойко каже, цікавились можливістю встановлення, та цю технологію використовують лише в містах-міліонниках. Здати об'єкт до річниці з Дня народження Івана Миколайчука не встигнуть, та й це не передбачено договором робіт. А от до нового року - цілком ймовірно, каже прораб. За умови стабільного фінансування, звичайно.

 

Коментарі 

 
0 #1 Ярослав 08.06.2016 19:58
перепутали - змініть


НАВКОЛО РЕСТАВРАЦІЇ КІНОТЕАТРУ - реконструкції


ітери, які були на фасаді, зберігають у верхніх приміщеннях. Їх відправлять на реконструкцію - реставрацію
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2016 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 212 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.