Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
ЧТЕІ КНТЕУ – один із найпрестижніших вищих навчальних закладів Буковини
Четвер, 02 червня 2016, 21:48
ЧТЕІ КНТЕУ – один із найпрестижніших вищих навчальних закладів Буковини, який будує свою роботу на сучасних європейських стандартах, зберігаючи надбання та традиції нашої освіти. відзначаючи 50-річний ювілей, навчальний заклад приймав вітання від студентів, викладачів та поважних гостей.
У березні 1966 року наказом Міністра торгівлі Української РСР розпочалася історія Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. За цей час, каже керівництво, вищий навчальний заклад завоював авторитет серед студентів та довіру між роботодавцями.
Василь Кифяк, заступник директора ЧТЕІ КНТЕУ: «За 50 років в нас ніколи не було проблем з працевлаштуванням наших випускників. Сьогодні вони працюють у різних сферах готелів та торгівлі. Вони є керівниками великих підприємств на тільки в Чернівецькій області, а й по всій Україні. Вони успішно проявляють себе і за кордоном».
Привітати з поважним ювілеєм вищий навчальний заклад прийшли студенти, викладачі, партнери. Чимало з тих, хто  здобував освіту, повертаються сюди - вже в якості викладачів. Олександр Крецький колись закінчив цей вуз і тепер сам у ньому працює більше 10 років
Олександр Крецький, старший викладач кафедри фізичної культури: «Можу сказати що сам термін викладання свідчить про те, що тут комфортно. Є кілька студентів які також тут навчалися, а зараз ми разом працюємо на педагогічній ниві».
Тут, дійсно, дбають не тільки про знання студентів, а про їхній всебічний розвиток. Керівництво радо вітає та підтримує будь-яку ініціативу, говорять активісти вишу.
Тетяна Метрусь-Марущак, заступник голови ради студентського самоврядування ЧТЕІ КНТЕУ: «Наш інститут - це не тільки місце, де студенти навчаються. В нас є багато напрямків, спортивний, культурологічний, психологічний. Багато різних видів діяльності поза межами інституту ».
Випускники ЧТЕІ КНТЕУ мають чимало можливостей для реалізації своїх здібностей та талантів. Маючи гарну науково-дослідну базу, вищий навчальний заклад сприяє не тільки здобуттю основної професії, а й допомагає розібратися в суміжних.
Василь Кифяк, заступник директора ЧТЕІ КНТЕУ: «Найкращі спеціальності, які ми сьогодні готуємо, вони ринком затребувані. Це готельно-ресторанний бізнес, туризм, менеджмент, маркетинг і багато іншого».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< червня 2016 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 70 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.