Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Сесія без хабарів»
Вівторок, 31 травня 2016, 16:10
Акцію протесту проти хабарів  студенти влаштували на території ЧНУ ім. Ю. Федьковича , однак кажуть – це стосується не тільки одного конкретного закладу.
Христина Воробець – координатор чернівецького відділення «Студентського антикорупційного агентства»: «Ми всі знаємо, що таке явище як корупція існує в нашій державі. Це не є таємницею, що студенти часто вдаються до неправомірної вигоди задля бажаних балів. Ми закликаємо студентів бути свідомими та разом будувати нашу правомірну державу».
Організатори кажуть, більшість студентів з таким закликом погоджуються однак  щоб викорінити ганебне явище потрібен час. Тиску з боку керівництва вишів не чекають.  
Андрій Гінгер – заступник координатора: «У нас є певна недостача абітурієнтів і сам факт хабарництва під час сесії цьому якраз сприяє. Я думаю, що ректор не буде проти того щоб ми впроваджували політику викорінення хабарництва».
Подібні акції студенти проводитимуть напередодні та під час кожної сесії, адже саме в цей період кількість хабарів зростає в рази.  
Христина Воробець – координатор чернівецького відділення «Студентського антикорупційного агентства»: «Якраз зараз літня сесія і такі випадки будуть збільшуватись. Тому саме зараз ми хочемо нагадати студентам, що сесію потрібно здавати своїми знаннями, а не купюрами».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 442 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.