Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Безкоштовний проїзд з 10 до 15 години у маршрутках можуть повернути пільговикам
Четвер, 26 травня 2016, 16:55
Під час сесії міської ради депутати доручили виконавчому комітету вивчити можливість безкоштовного проїзду для пільгових категорій населення.
Хвилиною мовчання вони вшановують буковинців - учасників АТО, які нещодавно загинули захищаючи свою країну і розпочинають роботу. Депутати висловлюють сподівання, що звільнення Надіє Савченко послугує поштовхом, до звільнення і інших полонених.
Олександр Пуршага, депутат Чернівецької міської ради: «Вірю, що це початок звільнення всіх незаконно ув’язнених наших хлопців, побратимів, які знаходяться на території Росії в тюрмах».
Від питання люків  до питання реконструкції кінотеатру імені Івана Миколайчука.
Анатолій Чесанов, депутат Чернівецької міської ради: «Зараз будівництво даного кінотеатру стоїть під великим питанням. Недбалі, непрофесійні дії Департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин. 5 з половиною мільйони ми втратили, зараз ми заходимо у кримінальні справи».
Володимир Бабчук, директор Департаменту містобудівного комплексу міськради: «Інформація по Миколайчука не відповідає дійсності. Зараз підрядник направляє справу в суд за наклеп».
Обговорювали під час сесії і як проводяться закупівлі.
Василь Продан, депутат Чернівецької міської ради: «Стосовно закупівлі МіськШепом кварцового піску, а фірма, яка ніби то проходить по документам, що продавала кварцовий пісок, каже, що ніколи в них кварцового піску не було. І за цього по суті «Міськшеп переплатив 500 тисяч гривень».
Керівник «МіськШепу» Михайло Ігнатьєв споростовує: «Це тендерна пропозиція і класифікація цього родовища, ось воно написано».
Серед питань порядку денного і перейменування вулиць.
Олександр Шиба, начальник юридичного управління міської ради: «Перейменування вулиці Ватутіна на Степана Бандери. Відповідно, засідала топонімічна комісія, вона прийняла таке рішення. Переважною більшістю голосів, що вулицю, дійсно, варто перейменувати. Але розділились голоси, яким іншим сином може називатись вулиця Ватутіна».
Та найбільше суперечок розгорнулось щодо питання перевезення. Мешканці району Калічанки скаржились на перевізника, запевняли,  що маршрутки доводиться чекати надто довго.
Григорій Коваль, пенсіонер: «На нижній Калічанці немає абсолютно нічого. Я маю на увазі: поліклініки стоматології, лікарні. Ну все, все, все, що потрібно знаходиться у районі Боженка і я к, скажуть будь ласка, нам з нижньої Калічанки добиратися до у цих установ».
Також пенсіонерів обурює, що …
Григорій Коваль, пенсіонер: «Ми за межею бідності і от ліквідували пільговий проїзд».
Натомість перевізники також висловили своє обурення.
Павліна Храпчинська, перевізник: «Що написано сотні листів паном Ковалем  під диктовку Володимира Бешлея - це правда. Ми стали заручники політичні, якщо влада скаже везти пільгову категорію, укладе з нами угоди ми повеземо, без питань, чому 13 маршрутів везли, бо були угоди, сьогодні таких угод немає, тому ми й не веземо».
Наталія Якимчук, депутат Чернівецької міської ради: «ЦУ більшості міст України договори підписуються з перевізниками з урахуванням того, що ці 2 пільгових місця везуть за рахунок господарської діяльності».
Олександр Пуршага, депутат Чернівецької міської ради: «Я прошу все - таки поставити на голосування звернення щодо державного економічного університету транспорту щодо залучення їх у Чернівці, щоб вивчити ситуацію, яка сьогодні знаходиться з перевізниками».
Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова: «По пільговим перевезенням, ви знаєте, ми зарезервували кошти. Кошти є і ми можемо за рахунок перевиконання бюджету, їх спрямувати. Необхідно підтримати тролейбусне управління. Так само будемо вирішувати питання з перевізниками».
Окрім того, депутати зголосилися доручити виконавчому комітету вивчити можливість безкоштовного проїзду для пільгових категорій населення з 10 до 15 години у маршрутках. Тобто підняли питання про повернення до соціальних квитків. Перевізники запевнили, якщо невдовзі не запровадять обґрунтованого тарифу вже 31 травня маршрутки зупиняться. Називають це не страйком, а не можливістю надалі працювати.
Віталй Дзюбак, перевізник: «Перевізникам не було компенсовано за минулий рік пільгового перевезення та за цей рік. Перевізник стали у скрутне становище і, дійсно, не в змозі перевозити навіть платного пасажира. Оскільки обласні центри поруч з нами возять 4, 5 гривень ціна. Потрібно таки знайти компроміс та працювати».
Оскільки це питання повністю не було вивчене і економічно обґрунтованого розрахунку щодо підвищення тарифів не зроблено, зважаючи на це, запевнили деякі депутати, підвищувати плату за проїзд - не можна.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 338 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.