Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Європейський вибір економічного поступу регіону”
Четвер, 26 травня 2016, 16:35
З нагоди 50 річчя Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТУ відбулась Міжнародна науково-практична  конференція “Європейський вибір економічного поступу регіону” в якій взяли участь вищі навчальні заклади ,міжнародні партнери та органи місцевого самоврядування.
В рамках інтеграційних процесів України в Європу в стінах Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТУ організували конференцію ,запросивши науковців,представників бізнесу  з інших областей України які поставили на меті обмін досвідом та впровадження нових методів роботи на ринку.
Василь Кифяк ,заступник директора ЧТЕІ КНТУ з науково методичної роботи та міжнародних зв’язків: «Необхідно змінювати технології адже неможливо на старих технологіях сьогодні досягти успіху і конкурувати на європейському ринку . Я вважаю що конференція має бути поштовхом до того як шукати ? не тільки за рахунок інвестицій ,але і можливо за рахунок внутрішніх ,в тому числі підприємств . Потрібно шукати нові технології не тільки пов’язані з технічним обладнанням  але і з новою поведінкою на ринку з новими процесами в управлінні і так далі».
Для участі в конференції запросили також представників з Румунії ,Словаччини та Польщі, на думку яких Україна має всі шанси підняти власну економіку і для цього є різні важелі.
Кармен Настасе,декан економічного факультету університету Штефана чел Маре: «Україна є звичайно перспективною ,для цього потрібен час ,потрібно терпіння . Потрібно пам’ятати що є багато різноманітних фондів Європейських,які можна використовувати для розвитку . Звичайно Румунія ще не досягла бажаного результату,але ми також над цим працюємо».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< травня 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 466 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.