Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Новий рік із холодними батареями можуть зустріти мешканці будинку по вулиці Чехова 25
Четвер, 23 грудня 2010, 17:38
Новий рік із холодними батареями можуть зустріти мешканці будинку по вулиці Чехова 25. Із восьми десятків квартир тепла тут немає у 16 – тьох. Людям доводиться обігріватися електроприладами. Холод у їхні помешкання прийшов ще минулого тижня, коли в котельні, яка розташована у підвалі цього ж будинку, прорвало трубу і її роботу призупинили. Кілька днів котельня працювала в заощадливому режимі, повний об’єм роботи тепловики обіцяли вже за тиждень. Однак, холодні труби залишаються у кількох квартирах до цих пір.  Вирішувати проблему взялася спеціально створена комісія, яких висновків дійшли її представники?

Катерина Бондаренко – одна із мешканців будинку №25 по вулиці Чехова, квартири яких донині без тепла. Батареї в помешканні холодні, скаржиться жінка, відтак, доводиться грітися за допомогою електроприладів. А це подвійний удар по кишені, адже крім плати за тепло доведеться більше сплачувати й за електроенергію.

Катерина БОНДАРЕНКО, мешканка будинку по вул.. Чехова, 25: «Оце лиш комісії. Зараз так ще, морозу як такого нема, на кухні газ гріє. А далі, коли настануть морози, як бути? Батареї не опалюються, стояки відрізані, хто це все має робити?».

До початку нинішньої зими котельня була в обслуговуванні ЖКУ-21, розповідають представники комісії. З першого грудня на баланс її прийняло комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго»: «Ми передали котельню Чернівцітеплокомуненерго, бо ЖКУ 21 не достатньо займалося нею. Обладнання тут старе, з 62 року тут ніхто нічого не міняв, просто ремонтували і все».

Василь ДУДКА, заступник директора ТОВ ЖКУ-21: «Нас ніхто не фінансував, що могли, те і робили, ремонтували».

Без тепла будинок залишився після того, коли минулого тижня тут прорвало трубу. Кілька днів котельня працювала в заощадливому режимі. Тепер тут функціонують два котли, розповідає директор Чернівцітеплокомуненерго Олександр Меленчук. Однак, у 16-ох квартирах донині холодні батареї. Тепло у помешканнях, за словами тепловиків, з’явиться лише тоді, коли відремонтують внутрішньо-будинкову систему.

Олександр МЕЛЕНЧУК, директор КП «Чернівцітеплокомуненерго»: «За внутрішньо будинкову систему відповідає ЖКУ-21. Якщо відновлять роботу, всі тепло отримають. Ми зробимо перерахунок мешканцям».

Розпочати ремонтні роботи комунальники обіцяють лише після того, коли мешканці розрахуються з боргом за житлово-комунальні послуги. На сьогодні його сума складає 40 тисяч гривень, з них біля 16 тисяч – за тепло.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 136 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.