Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
область отримає приблизно 10 мільйонів додаткових державних коштів, аби вирівняти місцевий бюджет
Вівторок, 21 грудня 2010, 17:47
Ще до завершення бюджетного року, тобто до 25 грудня, область отримає приблизно 10 мільйонів додаткових державних коштів, аби вирівняти місцевий бюджет. Ці кошти, найймовірніше, підуть на субвенції для житолово-комунальних пільг, виплату зарплат бюджетникам. Недофінансовані програми дофінансують – за збалансування бюджету проголосували детупати на другій сесії обласної ради 6-го скликання. Також більшістю голосів прийняли «Програму розвитку інформаційної  та видавничої галузі» на 2011 – 2015 роки, не дивлячись на довге обговорення і пропозиції окремих депутатів відправити її на доопрацювання.

Депутат Максим Бурбак відстоював пропозицю відправити програму розвитку інформації та видавничої галузі в Чернівецькій області на доопрацювання до наступної цього річної сесії – його пропозицію не голосували, а одразу прийняли програму.

Не проголосувати за цю прогрму просто неможливо – пояснив депутатам Георгій Галиць.

Георгій Галиць перший заступник голови ОДА: «Якщо ми не приймемо сьогодні цю програму, то реформування обласного бюджеу на наступний рік – і ми не зможемо передбачити кошти на ці напрямки».

А це підтримка буковинських книговидавців, розвиток інформаційної галузі – друкованих  та електронних ЗМІ. Питання лише в грошах.

Ганна Мальона  начальник управління внутрішньої політи та зв’язків з громадськістю ОДА: «Ми просили 9 мільйонів – нам виділили 3 мільйони на 5 років. Я вам наводжу приклад, де в сусідній Івано_франківській області лише на книговидання виділено – мільйон гривень».

Поки що невідомо, які кошти на книговидання будуть доведені, додає Ганна Мальона – але просять на це діло  230 тисяч гривень: «На наступний рік, враховуючи можливості бюджету, ми просимо 12 мільйонів гривень, але будемо сподіватися, що хоча б 50% цієї програми булдо б профінасовано».

Конкретні суми можна буде назвати, - зазначила пані Ганна, -  лише після прийняття бюджету.

Щоб збалансувати державний та обласний бюджет необхідно зменшити дохідну та видаткову частини обласного бюджету, - пропонує депутат Березовський. З його слів, наша область фінансується в належному обсязі, зігдно із плановими показниками Міністерства фінансів.

Михайло Березовський голова постійної комісії облради з питань економіки: «Пропоную внести зміни на суму 5 мільйонів, 223, 4 тисяч гривень».

Зі слів Березовського, ще до кінця бюджетного року надійдуть додаткові державні кошти, як цільові так і дотаційні: «Ми до 25 числа для вирівнювання місцевого бюджету щонайменше за попредніми даними, грубо кажучи до 10 мільйонів жержавних коштів».

Ці гроші, - додав Михайло Березовський, швидше за все передбачені як субсидії а також на виплату зарплат бюджетникам, з його слів, недофінансовані програми – будуть дофінансовані. Він також висловив сподівання, що обласний бюджет 2010 буде виконаний у повному обсязі.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 184 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.