Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
День Української міліції начальник Чернівецького обласного УМВС зустрів із новим званням
Понеділок, 20 грудня 2010, 16:51
День Української міліції, яке правоохоронці святкують щороку 20 грудня, начальник Чернівецького обласного УМВС зустрів із новим званням. За Указом президента України Віктора Януковича, полковнику міліції  Миколі Дмитровичу Харабарі присвоєно спеціальне звання генерал-майор міліції. На урочистостях, які відбулися у обласній філармонії, новоспечений генерал своїх підлеглих вітав уже в новому костюмі та з новими погонами.

 

У цих дітей чимало усіляких мрій, та сьогодні вони мріють стати міліціонерами. Адже стежити за порядком та захищати людей від злочинців – благородна справа. У залі обласної філармонії ніде стати – тут зібралися саме ті, хто виконує цю роботу.

Прапор внесли, урочистості з нагоди Дня української міліції – відкрили. Цьогорічне свято в буковинських правоохоронців – подвійне,  начальнику обласного управління присвоєно нове звання. Ще до початку урочистостей Миколу Харабару з присвоєнням спеціального звання генерал-майор вітали у фойє керівники інших структур, владники та підлеглі. Вітання продовжили і на сцені.

Микола ФЕДОРУК, міський голова: «З тим, що йому Святий Миколай поклав генеральські погони. Хочу подякувати працівникам органів внутрішніх справ за те, що в місті спокій, злочинці сидять у тюрмах, захищаються права та свободи громадян».

Кращі співробітники міліції отримали грамоти та подяки від місцевої влади. Начальник обласної міліції Микола Харабара своїм підлеглим роздавав уже відзнаки та нові звання.

Микола ХАРАБАРА, начальник УМВС області, генерал-майор: «Прийміть вітання – добра, щастя, нових здобутків. Зі святом, друзі».

Завершилися урочистості святковим концертом.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 110 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.