Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Напередодні свята Святого Миколая, усі 250 вихованців притулку при Свято-Банченському Монастирі отримали подарунки
Понеділок, 20 грудня 2010, 13:26
Минулої суботи, напередодні свята Святого Миколая, усі 250 вихованців притулку при Свято-Банченському Монастирі отримали подарунки. Діти очікували гостей з подарунками, тож приготувалия вірші, пісні та цілий концерт. Гості ж – представники обласної влади а також буковинські благодійники привезли дітям солодощі, не обійшли увагою і сам притулок – подарували пральну машину. Своєї радості від уваги і подарунків діти не приховували – з гостями спілкувалися залюбки.

Невммушена розмова очільника області Михайла Папієва з дітьми плавно перетікала у роздавання малечі очікуваних подарунків.

Діти, отримавшм подарунки, наперебій розповідали усі вірші, які знали: про Миколая,  Новий рік, Різдво.

Гості обійшли всі поверхи і скрізь дарували цукерки – діти раділи – вихователька однієї із груп Олена  розповідає, що її дівчаткам Миколай ще зранку приніс чудові подарунки – дівчинці Магдалені – ось цю ляльку у возику.

А усім – без винятку – оці гарні сукні – хвалиться вихователька – розповіла, що у цих сукнях дівчата зустрічатимуть Новий рік та Різдво.

Не обійшли увагою і дітей з обмеженими можливостями, яких перебуває у притулку майже вісімдесят чоловік – усфі отримали цукерки.

Для гостей у той день діти разом із вихователями пригшотували концерт, а для високих гостей  - особливі подарукни – ікони. Для Михайла Папієва подарунок був несподіванкою.

Михайло Папєів також додав, що завжди любить приїздити у цей притулок з подарунками – каже подібного закладу, де виховуються діти-сироти, інваліди а також хворі на невиліковні хвороби, немає не лише в Укарїні, але й у Європі.

Після концерту, гості поїхали, а у вихованців притулку сявто продовжилося – для них підготували лялькову виставу.

Тієї суботи з подарунками до дітйе їхали не лише владні мужі, але й приватні підприємці. Микола ПавлОвич, каже, що просто необхідно у ці дні допомагати дітям. Він додає, що кождного разу, коли відвідує притулок, їде з нього з гострим відуттям болю за дітьми, які живуть без батьків.

 

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 142 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.