Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Торгові містечка на площах та вулицях у Різдво – відома європейська практика тепер і в Чернівцях
П'ятниця, 17 грудня 2010, 17:19
Торгові містечка на площах та вулицях у Різдво – відома європейська практика – очевидно саме цю традицію перейняли замовники та виконавці проекту будиночків на Соборній площі нашого міста. Гуцульські будиночки завтра відкриватимуть, а невеличкі кафе біля головної ялинки міста вже, принаймні, місяць правцюють. От тільки громадська консультативна рада з питань охорони кутурної спадщини досі не погодила функціонування цих малих архітектурних форм. Вчора члени ради засідали не вперше по цьому питанню.

Замовник проекту на Соборній площі Дмитро Березовський та архітектор Олег Пікущенко врахували побажання членів громадської ради  -тож  на нове засідання предстали облаштовану автобусну зупинку та з правого боку площі не повторили закриті павільйони, а влаштували будиночки для новорічної торгівлі. Статус цих будиночків тимчасовий – відповідав на запиатння замовник.

На їхнє встановлення та функціонування є дозвіл виконкому міської ради, - додав він.

Тим часом не всі побажання ради представники проекту врахували, - тому і отримали багато зауважень. Будиночки недоопрацовані чисто із архітектурної точки зору – каже архітектор Кавердинський – вони нагадують архітектуру Улан-Батора – у них верх не гармонує із низом, а минулого разу їм пропонували звернутися до дизайнерів.

Микола Кавердинський архітектор: «Це тенти – чому я сказав, монголольського типу –найменший вітер  - і воно всьо пішло в небо. Як на будівельному майданчику ці тимчасові будки  - у нас це однозначно. Треба попрацювати».

Недопрацювали погоджується – Сергій Осадчук, голова ради – говорилося про святкове оформлення, а автори вирішили тримати це у таємниці.

Тож проект знову відправили на доопрацювання.

Представники проекту розповіли, що новорічне оформлення будиночків обов’язково буде. Чернівчани у передсвяткових турботах не так прискіпливо придивляються до малих архітектруних форм на Соборній площі. В основному відгуки про них наша знімальна група  чула схвальні.

 

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 113 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.