Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Оплата за комунальні послуги відтепер тільки у банку!
Середа, 15 грудня 2010, 17:56
Оплата за комунальні послуги відтепер тільки у банку! Це зумовлено припиненням з 1 грудня філією «Нафтогаз-мережа» діяльності у плані приймання платежів при ЖРЕПах. Чернівчани змушені шукати банківське відділення чи банкомат десь в місті, щоб розрахуватися за газ, воду чи електроенергію.

Зміна умов оплати за житлово-комунальні послуги викликала чимало суперечностей, як у населення, так і в комунальників. Адже, заплатити поруч із помешканням, в ЖРЕПі вже не вийде. Люди скаржаться, що в банк їхати далеко, а користуватися банкоматом чи інтернетом багато хто не вміє. У відділі компютерно-технічного забезпечення міськради запевнили, що банківських відділень у місті достатньо та й квитанції для проплати за послуги розроблені максимально зручними.

Валерій Маніліч, начальник відділу компютерно-технічного забезпечення: «У єдиній квитанції є ЖРЕПи, вода, газ, електрика, тепло, кабельне телебачення. Але в тій же касі іншою квитанцією можна розрахуватися за послуги мобільного зв’язку та укртелеком».

Окрім того, всі охочі можуть скористатися послугами інтернету. Для цього необхідно мати рахунок у «Приватбанку». Після цього необхідно зареєструватися на сайті «Приват-24» та без проблем оплатити ком послуги. В Приватбанку запевняють, що у них створені всі умови для зручностей громадян. А для тих хто не користується інтернетом є інші альтернативи.

Євген Маховіков, керуючий Чернівецькою філією «Приватбанку»: «Ми можемо надати продукт для всіх сегментів. Тобто, є люди похилого віку, для яких це буде важко зрозуміти, відповідно, в нас є каси, пенсійні картки з яких можна платити, є молоді люди, які вільно себе почувають в неті, відповідно, «Приват -24» саме для них».

Також з 4 жовтня, на вул..Шептицького працює Розрахунковий центр, де чернівчани можуть проконсультуватися з питань заборгованостей, отримати необхідні довідки, а також оплатити всі рахунки. Чимало суперечностей виникає через  додаткову комісію, яку стягують з громадян. У інфоцентрі прокоментували цю ситуацію.

Іван Паращук, директор комунального підприємства «Муніципальний інфоцентр»: «Але єдине незадоволення викликає те, що треба платити комісію за газ 2 гривні комісії з причин незалежних від Приватбанку. В них немає угоди з Нафтогаз-мережею на приймання платежів».

Крім Приватбанку, оплату можна здійснити в Ощадбанку та будь-якому поштовому відділенні міста. Міська влада пообіцяла, що незабаром вирішиться питання і з тими приміщеннями у ЖРЕПАх, де раніше приймали платежі.

Микола Федорук, міський голова: «Ці всі приміщення, їх біля двох десятків, ми готові передати банкам для того, щоб ці каси по прийому платежів працювали там».

А тим часом, люди, серед яких пенсіонери та інваліди вимушені стояти в чергах,  та долати значні відстані, щоб розрахуватися за спожиту електроенергію, тепло та телефон. Більшість незадоволені та обурені:

«Во-первых, каса при Жеку не брала послуги, а «Приватбанк» вже бере послуги. Це нада шукати ощадкасу. Це дуже незручно. Всі люди обурені і всі люди хочуть каси у ЖРЕПі».

«Я платила у 6-й ЖЕК… Мені було там удобно. Не сподобалося (у банку), бо у касах великі черги».

Поки питання, щодо можливості оплат в приміщення при ЖРЕПах вирішується, люди змушені звикати до нових умов та оплачувати комунальні платежі у банках чи відділеннях пошти.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 134 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.