Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В обласній лікарні швидкої медичної допомоги завершився ремонт операційного відділення
Вівторок, 14 грудня 2010, 18:41
В обласній лікарні швидкої медичної допомоги завершився ремонт операційного відділення, тепер тут працює вісімнадцять планових та ургентних операційних, які відповідають сучасним європейським вимогам. Сьогодні в оновленому приміщенні провели першу операцію.

Операційний блок, один з найважливіших в лікарні швидкої допомоги, адже тут хворі роздягненими змушені перебувати протягом декількох годин. В цьому місці необхідно дотримуватись температурного режиму, має бути хороша вентиляція, тут не можна використовувати кисневі балони. Після ремонту операційні відповідають всім сучасним вимогам раніше ж так не було.

На сьогодні в лікарні швидкої медичної допомоги є вісімнадцять функціонуючих операційних, які використовують як для планових хірургічних втручань так і для порятунку важких хворих. За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Ігоря Шкробанця, ремонт відділення не тільки покращив умови перебування в лікарні для хворих а і сприяє кращій роботі самих лікарів.

Погоджуються з паном Шкробанцем і працівники лікарні. Загалом для покращення умов в лікарні швидкої медичної допомоги необхідно близько п’ятдесяти мільйонів гривень, і як переконують в обласному управлінні охорони здоров’я поступово ці гроші обов’язково будуть виділятися і за декілька років лікарня буде виглядати по-новому.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 308 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.