Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецькі школи, ліцеї, гімназії та дитсадки знову запрацювали
Понеділок, 13 грудня 2010, 18:39
Чернівецькі школи, ліцеї, гімназії та дитсадки знову запрацювали. Карантин у місті відмінено. Рішення ухвалила міська надзвичайна протиепідемічна комісія після того, коли проаналізувала дані захворюваності на ГРВІ протягом минулого тижня. За словами її представників, випадків захворювання поменшало, кількість хворих – знизилася. Якою була явка школярів та дошкільнят першого дня після відміни карантину в Чернівцях – дізнавалися журналісти «Чернівецького репортера».

 

Знову за парти. Карантин у Чернівцях відмінено, тепер школярі наздоганятимуть  пропущені заняття. У першій школі явка учнів не стовідсоткова, однак, зазначають в учительській, порівняно з періодом до введення обмежувальних заходів  – зараз ситуація  набагато краща.

Ніна КЛИМ, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №1: «Якщо порівняти з ситуацією перед карантином, а саме 3 грудня, сьогодні набагато більше учнів на уроках. 3 грудня у нас були відсутні 200 дітей, сьогодні лише 85, з них за хворобою - 76».

Подібна ситуація і в решти закладів. Переважно, серед відсутніх найбільше поки що учнів середньої ланки – 5-7 класів. Загалом, відсоток хворих на ГРВІ школярів та дошкільнят не перевищує чверті, відтак, продовжувати карантин надалі протиепідемічна комісія потреби не бачить. Тому 13 грудня робота чернівецьких шкіл та дитсадків відновлена у повному об’ємі.

Інна ОНАЦЬКА, голова міської надзвичайної протиепідемічної комісії: «Це рішення прийнято через те, що зменшилася кількість захворюваних. Минулого тижня з 810 дорослих хворих дітей було 526. Сьогодні за останніми даними 677 хворих, з них 398 дітей».

Попри відновлення навчання у школах епідпоріг у Чернівцях досі залишається перевищеним. Ситуація контрольована, запевняє Інна Онацька, аби стримати теперішні показники та знизити їх - комісія наказала дотримуватися і надалі головних протиепідемічних заходів.

Чергове засідання комісії відбудеться найближчої п’ятниці. З новими даними вже точно буде видно, чи покращилася, чи погіршилася ситуація із відміною в навчальних закладах карантину.

Олесанд Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 128 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.