Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Із ста дев’яноста п’яти тисяч дітей в області близько тисячі є сиротами
Понеділок, 13 грудня 2010, 17:18
Із ста дев’яноста п’яти тисяч дітей в області близько тисячі є сиротами. З них вісімдесят вісім відсотків виховується в сім’ях та будинках сімейного типу. Їх життя значно спокійніше ніж у неблагополучних сім’ях стверджують у службі у справах дітей.

Дев’ятсот вісім дітей на Буковині проживають в неблагополучних сім’ях. В них батьки не займаються вихованням, інколи вдаються до насильства чи заставляють своїх дітей «бродяжничати». Близько двохсот  маленьких буковинців протягом кожного року вилучаються з таких родин. Зазвичай вони потрапляють в в притулок для дітей, де перебувають близько трьох з половиною місяців. Невдовзі на базі цього закладу планується відкрити  Центр психологічної реабілітації.

Юлія Яківчек, начальник служби у справах неповнолітніх ОДА: « У центрі психологічної реабілітації зможуть діти знаходитись до року. Психологи будуть залучені. Тому що у нас склалися ситуації, що діти неадаптовані до життя направлялися до Магальського інтернату, тому що життя в суспільстві для них неможливе».

В деяких випадках дітей доводиться рятувати від батьків. Так трапилося з сімнадцятилітнім підлітком.

Юлія Яківчек, начальник служби у справах неповнолітніх ОДА: «Викладачі звернули увагу на те, що дитина дуже схудла різко. Коли почали звертатися до мами, яка приносила довідки про те, що дитина здорова. Підозрювали , що у дитини онкозахворювання, згодом виявили анорексію».

Якщо є підозра, що у знайомої сім’ї чи дитини проблеми, то дзвоніть по телефону 522408 у службу у справах дітей або у міліцію.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 115 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.