Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Триває акція «Діти – сироти чекають на Святого Миколая»
Понеділок, 13 грудня 2010, 17:06
Триває акція «Діти – сироти чекають на Святого Миколая»,  яку вже четвертий рік поспіль проводить телеканал «Чернівці», радіо «Блиск»  та газета «Молодий Буковинець». Цього року до нас долучився торговельно-розважальний центр «Депо». До 19 грудня  кожен бажаючий має змогу приєднатися і стати Миколаєм для діток, які позбавлені батьківської турботи, що виховуються в Магальському інтернаті та Оршівському  дитячому будинку. Деякі їхні бажання чернівчани вже здійснили.

В ТРЦ «ДЕПО» з 1 грудня стоїть коробка, в яку чернівчани кидають подарунки для діток з психічними вадами Магальського інтернату та для дітей-сиріт Оршівського дитячого будинку. За цей час буковинці  вже здійснили масу дитячих бажань. Якщо ви також хочете приєднатися, у вас є час до 18 грудня завітати в ТРЦ «Депо» і зробити свій внесок  в дитяче свято.

На початку акції наша знімальна група побувала  в Магальському інтернаті і довідувалася, які подарунки від Святого Миколая чекають діти. Вони на нього покладають великі надії і свято вірять, що всі їхні бажання здійсняться.

Діти завжди радіють гостям, адже , в першу чергу їм потрібна увага та турбота оточуючих.

В Оршівському дитячому будинку виховуються дітки-сироти. В кожного з них є своє сокровенне бажання і вони вірять, що Святий Миколай їх обов’язково почує.

Ви можете подарувати частинку своєї любові і ласки, яка необхідна цим дітям, долучившись до акції «Діти – сироти чекають на Святого Миколая». В ТРЦ «Депо» розміщена коробка для подарунків, в яку ви можете покласти іграшки чи інші речі і стати Святим Миколаєм для діток, які позбавлені батьківської уваги та турботи.

Акція «Діти – сироти чекають на Святого Миколая» триватиме до 18 грудня, а в день Св. Миколая ваші подарунки та подарунки від організаторів та партнерів акції будуть передані дітям з вадами психічного розвитку, що виховуються в Магальському інтернаті та дітям – сиротам Оршівського дитячого будинку. Партнери акції газета «РІО», ресторан «Аристократ», туристична фірма «Мавіді», соняшникова олія «Буковинське сяйво», будівельна фірма «Чернівціжитлобуд» та шведсько-українська клініка «Angelholm».

 

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.