Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Психологи, які працюють в професійних та технічних училищах зібралися на семінар
Середа, 08 грудня 2010, 17:51
Психологи, які працюють в професійних та технічних училищах зібралися на семінар. Вони обговорювали «Особливості соціального захисту», а саме як допомогти тим студентам, які соціально незахищені.

В Чернівцях працює чотирнадцять професійно-технічних закладів. І в кожному з них є психологи та соціальні педагоги. Вони вирішують проблеми студентів, які навчаються в училищах. Особливо це стосується дітей-сиріт, з багатодітних сімей, чорнобильців та інших.

Надія Семенчук, методист психологічної служби Центру професійно- технічної освіти: «Важливим моментом є подання матеріальної допомоги в їх працевлаштуванні. Ми уклали угоди. І нам допомагають. Також ми хочемо розпочати співпрацю із тими організаціями, які сьогодні запрошені».

Психологи вже співпрацюють з управлінням праці та соціального захисту. І тепер сподіваються отримати допомогу від служби у справах дітей, а також управлінням сім’ї молоді та спорту. Адже випадки у психологів трапляються різні. На кожного студента психологи заводять соціальний паспорт. Згодом вирішують як допомогти цій людині.

Тетяна Мандзюк, психолог училища радіоелектроніки: «Дитина, яка завагітніла під час навчання була сиротою. Гостро стало питання житла після того як вона закінчила навчання і лишилась одна з малям. Ми зверталися до реабілітаційного центру. Це питання було вирішено».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 143 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.