Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Обмежити продаж алкоголю до двадцять другої години та роботу нічних розважальних закладів"
Вівторок, 07 грудня 2010, 18:02
Обмежити продаж алкоголю до двадцять другої години та роботу нічних розважальних закладів пропонують представники міської ради та міліції. Аргументують це тим, що через зловживання алкоголем збільшилось кількість злочинів в нічний час.

 

З початку року більше ста шістдесяти чернівчан отримали діагноз алкогольне отруєння фальсифікованими спиртними напоями. Як стверджували потерпілі , що купували їх в цілодобових магазинах. Тому в міській раді вважають , що заборона на продаж алкоголю в нічний час буде корисною для людей.

Ярослав Козак, заступник начальника УМВС області: «Керівники цих структур зверталися і кажуть, що такі гроші сплачуємо. Ми продивилися, що по двісті гривень в місяць сплачується. Але чи воно вартує втрачених доль».

В Чернівцях працює сто тридцять вісім нічних розважальних та торгових закладів. З початку року було зафіксовано майже триста злочинів половина з них у стані алкогольного сп’яніння. Напивалися злочинці в нічних закладах.

Ярослав Козак, заступник начальника УМВС області: «П’яний водій збив жінку. В усіх злочинах вони були такі п’яні, що не те що машину, а з печі в такому стані неможливо злізти».

Вже прийнято рішення про обмеження роботи до двадцять другої години трьох дискотек, одного кафе та ресторану. Як показали перевірки на роботу магазинів заборона продажу алкоголю в нічний час не вплине.

Василь Ткачук, начальник управління ДСБЕЗ: «Майже в усіх продавців офіційних вдень купляють алкоголю менше ніж вночі. Продається одна, дві пляшки, тож який зміст їм працювати після двадцять другої години».

Підприємці не згодні з обмеженням продажу алкоголю та роботи закладів.

Володимир Пулинець, заступник директора департаменту економіки міськради: «Нещодавно відбулася рада підприємців. Вони проти обмеження. Закон про самоврядування не дозволяє, забороняти працювати нічним закладам. Хотілося, щоб була підтримка з боку держави. Нам набагато легше було б вирішувати в цю проблему в місті».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 98 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.