Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
ля водіїв, кондукторів тролейбусів та автобусів міста вже введений масковий режим
Понеділок, 06 грудня 2010, 19:13
Для водіїв, кондукторів тролейбусів та автобусів міста вже введений масковий режим. За неносіння пов’язок оштрафовано дев’ять водіїв. А школи, дитсадки та позашкільні установи закриті з шостого грудня. Це обмежувальні заходи, щоб на грип та ГРВі не захворіли ті чернівчани, які почувають себе здоровими.

В школах та дитсадках захворюваність сягає від двадцяти п’яти до сорока відсотків. Медики констатують, що більша частина хворих на ГРВІ та грип, це діти до вісімнадцяти років.  Тому було прийнято рішення закрити школи та дитсадки.

Інна Онацька, заступник міського голови: “Я думаю, що рішення прийнято правильно. Ті діти, які не захворіли, не зможуть підчепити цю хворобу. Це вимушена міра».

Для батьків здорових дітей видається довідка, яка свідчить про карантин, а не лікарняний лист, який надається тим, хто ситить вдома із хворими дітьми. Запобіжні заходи вже дали результати. Якщо минулого понеділка до лікарів звернулося більше шестисот дітей, то цього тижня близько чотирьохсот.

Інна Онацька, заступник міського голови: «При першій появі хвороби треба звертатися до лікаря. Слідкувати, щоб діти були доглянуті, теплий одяг, нормальне харчування».

На госпіталізації в лікарнях міста знаходиться чотириста сорок сім осіб. Триста п’ятдесят двоє з них діти до вісімнадцяти років.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 132 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.