Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
33 переломи отримали городяни минулої суботи через несприятливі погодні умови
Понеділок, 06 грудня 2010, 19:07
33 переломи отримали городяни минулої суботи через несприятливі погодні умови на вулицях міста. Усього цієї доби до травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги звернулося понад півсотні осіб. Більшість людей травми отримали на вулицях, де були слизькі тротуари та  дороги. Тепер надворі трохи потепліло, лід розтанув, однак, медики і надалі закликають чернівчан не втрачати пильність, адже вся зима – ще попереду.

Роман у травматології з минулої суботи. Станом тротуарів у Чернівцях хлопець не переймається, оскільки сам не із міста, ногу зламав у селі.

У лікарні швидкої медичної допомоги минулу неділю називають піковою, серед півсотні людей, які сюди звернулися того дня, більше половини довелося направити в травмпункт із переломами.

Микола ЩЕРБАН, заступник головного лікаря ЛШМД: «У середньому до нас звертається 35-38 чоловік протягом доби, але за вчорашню добу аж 52 чоловік, з них 33 переломи. Домінують переломи променевої кістки, переломи внутрішніх та зовнішніх долонь».

Переважна більшість людей старшого віку, починаючи від сорока, розповідають лікарі. Травми вони дістали на вулицях, коли був лід на тротуарах. Тепер його немає, запевняють в райрадах міста. Адже працівники ЖРЕПів скрізь посипають та розчищають пішохідні частини.

Проте, городяни не перестають  скаржитися, у багатьох місцях досі ходити неможливо через лід. Жрепівців за роботою вони бачать не так часто, як цього їм хочеться. Покращення стану пішохідних зон вважають не завдяки роботі двірників, а через незначне потепління.

Про те, що деякі місця можуть бути ще не прочищеними, в райрадах знають. Пояснюють це нестачею робочої сили. Однією з проблем міста є недостатня кількість двірників. По допомогу доводиться звертатися до орендарів та жорсткіше контролювати суб’єктів підприємницької діяльності. Адже підприємці самі повинні біля своїх магазинів та кіосків прибирати. Наразі понад 60 таких керівників вже отримали попередження, протягом двох днів на деяких довелося скласти 13 протоколів.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 97 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.