Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівецькій області понад тисячу інвалідів проживають в спеціалізованих будинках інтернатах
Понеділок, 06 грудня 2010, 17:41
В Чернівецькій області понад тисячу інвалідів проживають в спеціалізованих будинках інтернатах. Їх обслуговує 14 таких установ  обласного і районного підпорядкування. Вже до нового року планується відкриття нової установи, а наступного року у планах крайової влади добудувати ще чотири. Тим часом, у всіх цих установах запевняють керівники області, - умови проживання відповідають міжнародним стандартам.

Сюжет: У Хотинському будинку-інтернаті проживає 203 жінки-інваліда віком від 18 до 93 років. У цьому інтернаті, які і в решті таких установ краю нові котельні – запевнив сьогодні під час прес-конференції Богдан Сеньків.

Богдан Сеньків начальник ГУ праці та соціального захисту населення ОДА: «Повністю відремонтовані віс опалюванні пристрої, температурний режим дотримується, згідно з нормою. Санітарні норми є люди зігріті. Ви, напевне, самі знаєте, що навіть гірше коли  25 -30 градусів, ніж по нормі».

Зі слів Георгія Галиця, умови проживання тут відповідають міжнародним станадартам, -  проте,

Георгій Галиць перший заступник голови ОДА: «Звичайно, що можна курити кращі меблі, поставити кращу систему опалення та кондеціонування, але, загалом, я ж кажу, що такі установи в нашій країні і в нашій Чернівецькій області організовані за міжнародними стандартами».

Це означає, - додав Галиць, що в інтернаті є  складові  медичного облсуговування, соціальної реабілітації інвалідів. Директор установи Олександр Вольський говорить, що умови проживання очевидні – жінки живуть в середньому по три особи в кімнаті, доглянуті. Та не зважаючи, на ніби повний штат, працівників не вистачає.

Олександр Вольський директор Хотинського психоневрологічного інтернату для жінок: «В нас у штаті 110 людей – це досить. Але, якби було ще зо 3 -5 санітарок – було б краще, щоб доглянути більше».

Вже цього року і наступного планується відкриття – ще 5 таких установ, - розповів журналістам Богдан Сеньків. Він додав, що його бачення – щоби кожен район області мав наповнені по 30 ліжкомісць такі установи. Попри те, що наявні інтернати, пансіонати ще не всі заповнені, - нові таки відкриватимуть.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 155 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.