Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Епідпоріг у Чернівцях вже перевищив 30 відсотків
П'ятниця, 03 грудня 2010, 18:02
Епідпоріг у Чернівцях  вже перевищив 30 відсотків. Порівняно з минулим тижнем, захворюваність на ГРВІ серед дорослих зросла на 24%, серед дітей до 18 років – на 22. Такі дані оприлюднили представники міської надзвичайної протиепідемічної комісії у п’ятницю після обіду.

З кожним днем епідпоріг у Чернівцях зростає. Якщо минулого тижня він складав 12%, то тепер ця цифра збільшилася удвічі.

Ірина ВОСТРІКОВА, начальник епідвідділу міської СЕС: «На 48 тижні спостерігається перевищення епідпорогу на 32,2%. На цій неділі в місті 12 шкіл уже закрито. Сьогодні у нас із 44 навчальних закладів показник  захворюваності на ГРВІ перевищує 25% у більш, ніж половини цих закладів».

Така ситуація викликала занепокоєння у представників міської надзвичайної протиепідемічної комісії. Відтак, під час останнього засідання довелося ухвалити низку нових рішень.

Інна ОНАЦЬКА, голова міської надзвичайної протиепідемічної комісії: «Рішенням комісії призупинено роботу шкіл, ліцеїв, гімназій, ДНЗ та позашкільних закладів з 4 грудня на сім днів».

Це не карантин, пояснили в міськраді, а обмежувальний захід. Проводиться він для того, аби не допустити подальшого зростання захворюваності на ГРВІ серед дошкільнят та школярів. Тому представники комісії звертаються до батьків з проханням контролювати дітей. Слідкувати, аби вони тепло одягалися, правильно харчувалися та не вешталися вулицями міста. Студенти, за словами Інни Онацької, навчатимуться у звичному режимі, оскільки серед закладів 1-4 рівня акредитації зафіксовано лише поодинокі випадки захворювань. Стосовно масового режиму – його у Чернівцях не вводять, однак усіх городян закликають при можливості дотримуватися.

Сергій ТОРСЬКИЙ, головний санітарний лікар міста: «Також ухвалено рішення про дотримання маскового режиму в транспорті загального користування, магазинах, інтернет-кафе, оскільки зараз туди збіжиться молодь. Звертаємося до всіх керівників та підприємств з проханням про посилення протиепідемічних заходів та введення маскового режиму».

Якими будуть чергові рішення міської надзвичайної протиепідемічної комісії – стане відомо наступної п’ятниці під час її чергового засідання.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 121 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.