Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У голови Чернівецької обласної ради тепер є застпуник
Четвер, 02 грудня 2010, 17:00
На другому засіданні першої сесії обласної ради шостого скликання депутати таємним голосуванням обрали заступника голови обласної ради. Ним став єдиний кандилатна цю посаду, предстаник фракції «Батьківщина» Валентин Михайлович Маніліч. Його кандидатуру обирали протягом двох з половиною годин.  Окрім цього питання депутаи також вирішували ряд інших питань.

Спеціально для проведення таємного голосування під час 45 хвилинної перерви апломбували скриньку для голосування та внесли кабіну для голосування. Спеціально створена лічильна комісія з 5-ти депутатів. На все про все пішла година часу і нарешті голошені результати.

Зі слів голови лічильної комісії Ольги Гоян, за кандидатуру Маніліча проголосували 81 депутат облради із 95-ти присутніх у залі, проти проголосували 14 обранців, 7 голосів заплишилися невикористаними.

Новообраий заступник голови обласної ради Валентин Маніліч коротко виступив перед депутатами, подякував за довіру і пообіцяв, що він все робитиме, аби в крайовому парламенті панували мир та злогода.

Крім обрання заступника, сесія обласної ради утворила 11 постійних комісій, - за основними напрямами господарства Буковини. Представники Партії Регіонів очолили п’ять комісій: з питань приватизації та управління об'єктами спільної власності територіальних громад; з питань будівництва, транспорту та зв'язку; з питань освіти, культури та спорту; регламентну, а також комісію з питань економіки, бюджету та інвестицій.

Партія «Батьківщина» очолить дві комісії: з питань охорони навколишнього середовища та охорони здоров'я. «Фронт змін» керуватиме також двома комісіями – з питань розвитку підприємництва та агропромислового розвитку. «Наша Україна» отримала комісію з питань міжетнічних відносин та антикорупційної діяльності, а «Свобода» в облраді керуватиме комісією з питань соціального захисту.

Далі сесія розглянула питання про умови оплати праці голови обласної ради. Його заробітня плата - це 15 мінімальних заробітних плат, норма яких для держслужбовців обмежена урядом 2005 року до 332 гр. Законні норми роз’яснив Папієв. З його слів, норми оплати праці держслужбовців обмежені змінами уряду Юлії Тимошенко. Від 15 травня 2005 року прийняті тодішнім урядом зміни до постанови Кабміну, за основу окладу держслужбовця береться мінімальна заробітня плата у розмірі 332 гривень, - пояснив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв. Він додав, що з того часу нороми не змінювалися.

Згідно із затвердженим регламентом та умовами оплати праці голови - зарплату Василю Ватаманюку вираховуватимуть за схемою, аналогічною схемі оплати праці держслужбовця 1-го рангу.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 117 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.