Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Саме твоя кров може врятувати життя!».Студенти стали донорами і здали кров, яка так необхідна лікарні.
Середа, 01 грудня 2010, 19:55
Сьогодні всесвітній день  боротьби з ВІЛ-СНІД, з цієї нагоди у відділенні трансфузіології лікарні швидкої допомоги пройшла акція під назвою «Саме твоя кров може врятувати життя!». Студенти з національного, медичного університетів та мед коледжу добровільно стали донорами і здали кров, яка так необхідна лікарні.

На думку завідуючої відділенням лікарні швидкої допомоги Анжеліки Каланчі донорство необхідно популяризувати, адже ті хто здає кров зміцнюють свій імунітет, та безкоштовно дізнаються аналізи, лікарня ж в свою чергу отримує кров для допомоги хворим. Якщо у дві тисячі восьмому донорами стали тринадцять студентів,минулого року двадцять три то цього річ вже майже двісті представників вузів здали свою кров, але на цьому зупинятись не можна.

В рамках акції «Саме твоя кров може врятувати життя» донорами стали майже п’ятдесят студентів різних вузів, молоді люди розповідають,що спочатку здавати кров страшно, але потім усвідомлюєш яку велику справу ти зробив.

У відділенні трансфузіології кажуть, що двері для донорів у них відчинені завжди, тому що запаси крові треба поповнювати постійно.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 98 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.