Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зі 130 українських дітей які є жертвами торгівлі людьми, 12% складають буковинські діти
Середа, 01 грудня 2010, 19:53
Зі 130 українських дітей, які потерпіли  і були визнані, згідно із чинним законодавством жертвами злочину торгівлі людьми,  12% складають буковинські діти. Це такі, які мешкають у нашому краї, або над якими тут чинилося насильство. Такі дані наводить керівник громадської організації «Сучасник» Ельвіра Мручковська.

Під час тематичного прес-клубу реформ, який був присвячений дню протидії рабства, озвучувалися також результати гучних справ, пов’язаних із дитячим насильством. В засідання взяли учать також правоохоронці та предствники влади.

Жебракування – одне із видів насильства, яке тісно пов’язане із продажем дітей, - говорить Микола Басараб.

Попереджувати такі злочини вкрай важко, - каже Сергій Липка, оскільки вона належать до прихованих, тому доводиться вже тільки констатувати факт злочину.

Більше роботи приділяється саме реабілітації дітей, які стали жертвами різного роду насильства, – кажуть учасники прес-клубу.

Ніхто не вірив, що будуть вироки по справі педофілів, – говорить Ельвіра Мручковська, Громадській ораганізації «Сучасник» вдалося знайти адвоката – і ось результати.

Наразі очікується рішення обласного суду по другому злочинцю, - додала пані Мручковська.

У співпраці з медичними та іншими держустановами «Сучасник» допомагає дітям відновитися від психічних та фізичних травм, - керівник організації озвучує  невтішні факти.

Діти, здебільшого, не розуміють, що над ними чиниться насильство, - говорить голова Чернівецького обласного управління по роботі з дітьми Юлія Яківчик,  - вони сприймають це як спосіб життя. Тим не менше, вона наводить дані – майже дев’ятьсот дітей  в області  - в неблагоолучних родинах, а це класична група ризику. Неблагополучне життя – додає пані Яківчик – це теж свого роду насильство.

ГО поки єдині, хто піднімає цю проблему перед державою – їм хочеться більше відповідальності від владних структур.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 113 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.