Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Науковці, митці та студенство вчора вшанували пам’ять артиста Назарія Яремчука
Середа, 01 грудня 2010, 19:48
Науковці, митці та студенство вчора вшанували пам’ять артиста Назарія Яремчука, якому могло би виповнитися 59 років. Літературний вечір, присвячений митцю відбувався у будиночках на Соборній площі. Організатори  хотіли не просто згадати митця у піснях та фільмах з його участю, але й вирішити ряд актуальних питань мистецького характеру.

Серед перших у прозорі будиночки на Соборці завітали студенти. Кажуть,  - прийшли на запрошення організаторів.

Галя:  «Я знаю з дитинства. Бабуся, мама слухали його, поважали. І тим більше він вчився на геофаці, і я зараз вчуся на географічному».

Студентка слухає Яремчукові пісні: «Слухаю, звичайно: «Родина», «Чуєш, мамо», «Червона Рута». У нас навіть гімн складений на мотив «Червоної рути».

Максим: «Яремчука всі знають в принципі, - в мене баба з дідом його люблять. В них, по ходу, всі пісні його є на касетах».

Поки студенти чекають на митців, організатор заходу Олександр Каленик розповідає про мету вечора-пам’яті Назарія Яремчука.

Олександр Каленик організатор вечора: «Послухаємо пісні в його викоанні , послухаємо і побачимо фільми, в яких він грав».

Крім того, вони разом із митцями та науковцями планували вирішити питання відродження цінного: «Ну, а останнє питання: ми хочемо підготувати грунт для відрождення товариства «Друзі в кіно» на Буковині – зробити перший крок в цьому напрямку».

В рамках мистецького вечора була представлена розкладка з творами української літератури різних часів – «Енеїда» Котляревського, «Тарас Бульба» Гоголя, також сучасних митців буковини – «Ловіння вітру» Віри Китайгородської.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.