Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чотирнадцятий фестиваль пісні Назарія Яремчука відбувся в обласній філармонії
Середа, 01 грудня 2010, 19:47
Чотирнадцятий фестиваль пісні Назарія Яремчука відбувся в обласній філармонії.  Під час своїх виступів виконавці співали репертуар Народного артиста України. До п’ятдесят дев’ятої річниці з дня народження Назарія Яремчука на сцені обласної філармонії відбувся фестиваль. Першою виступила донька співака Марічка  Яремчук.

Також на фестивалі взяли участь сини Назарія Яремчука Назар та Дмитро. Дмитро Яремчук, син Н.Яремчука: “Нас об’єднала пісня, пісня, яку співав Назарій Яремчук. А Україна це синонім сьогоднішнього фестивалю української родини в Чернівцях».

Вперше взяли участь гурт «Рута». Дівчата зізналися, що захоплюються піснями співака. гурт «Рута»: «Вони дуже мелодичні. Зараз немає таки пісень як пісні Назарія Яремчука. Нам сподобалося. Ми сподіваємось , що наші виступи стануть традиційними на цьому фестивалі».

Здебільшого на фестивалі виступали виконавці, які працюють в барах та ресторанах. Одна з них Марта Бабенчук. Марта Бабенчук, учасниця фестивалю: «Вони багаті змістом. Люди цікавляться його творчістю. Я горджуся, що це наш земляк. І хочу частинку себе вкласти в його творчість».

Цього року зросла кількість бажаючих виступити вдвічі. Було подано більше тридцяти заявок. Остап Савчук, художній керівник обласної філармонії: «Той репертуар використовується в ресторанах і кафе. Його пісні втілюються в життя. Тому ми запропонували виконавцям заспівати одну пісню Назарія Яремчука, а іншу за бажанням виконавця».

Після кожного виступу  всі учасники в подяку за виконану пісню отримували  диплом фестивалю та книгу про Назарія Яремчука.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2010 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.