Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Кохання на замок, а ключ – у небо
П'ятниця, 12 листопада 2010, 20:58
Місток закоханих "пропишуть" у парку Шевченка
   Кохання на замок, а ключ – у небо. У Чернівцях з’явилася традиція, започаткована колись ще у Італії. Саме в цій країні молоді пари здавна обирають мости для «зміцнення» своїх почуттів. На знак того, що вони хочуть зберегти своє кохання на все життя, наречені в день одруження чи й просто закохані пари вішають на перила мосту замок, замикають його, а ключ кидають у воду чи запускають його за допомогою кульок у повітря.  Відтепер на містку молодята освідчуватимуться і у нашому місті. Його встановили у Центральному парку культури та відпочинку.

Віталій та Оксана познайомилися на початку цього літа. Пригадують, після кожної зустрічі чи прогулянки їхні почуття міцнішали. Відтак, згодом зрозуміли – створені одне для одного. Найближчої неділі молодята відсвяткують своє весілля, за кілька днів до нього вирішили відзняти на відео свою прогулянку. Серед місць, де полюбляють відпочивати закохані, і парк.

Крім прогулянки парком – освідчення на містку кохання. Подружжя одне із перших, хто пройдеться цим містком та загадає найпотаємніші бажання.

Віталій та Оксана, закохані: «Символізує велике кохання, любов. Я вдячна дуже Богу за чоловіка. Його дуже люблю, поважаю. Щаслива, що нарешті зустріла свою половинку своє кохання. Нам приємно, що ми одні із перших, хто пройде через цей місток. Раді, що нас сюди запросили. Це дуже святковий день для нас, такий, як і день весілля».

Виготовили місток для закоханих місцеві ковалі. Над проектом працювали кілька днів, до роботи залучили навіть майстрів з інших міст.

Андрій ХОРТ, коваль: «Каркасна частина – наша, баляси робили хлопці з інших міст. Маємо результат. Безумовно, кожен хоче залишити якусь пам’ятку місту, тому і працювали над цим твором».

Спочатку споруду планували встановити біля карети перед Палацом урочистих подій. Потім – в парку «Жовтневий» неподалік алеї дружби. Відтак, міст поставили у центральному парку культури та відпочинку, адже тут вже є пам’ятник «Серце закоханим». Тепер, аби до нього дістатися, молодятам доведеться пройтися цим містком.

Подібні мости закоханих є вже в багатьох країнах. Молодята вірять у те, що саме ці споруди символізують міцність почуттів. На знак того, що вони хочуть зберегти своє кохання на все життя, наречені в день одруження чи просто закохані пари вішають на перила мосту замок, замикають його, а ключ кидають у воду. Чернівецькі ж пари ключі відпускатимуть на повітряних кульках у небо, як стверджують, до Бога, аби той беріг їхнє кохання.

Наступним подарунком для закоханих, розповідає Галина Сологуб, можуть стати дерева кохання, у яких замість листя будуть сердечка. На них також можна буде вішати замки, а ключі вкидати у спеціальну скриньку, яку теж для цього виготовлять у Чернівцях. Перше таке деревце, сподівається директор Палацу урочистих подій, в парку відкриють на День Святого Валентина.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 139 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.