Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Як боротися із пожежами, які виникають у підвалах багатоповерхівок?
П'ятниця, 12 листопада 2010, 18:56

     Як боротися із пожежами, які виникають у підвалах багатоповерхівок? На думку рятувальників, найперше, у них потрібно прибрати весь мотлох, аби не було чому горіти. Та встановити на вхідних дверях замки – аби сюди не могли потрапити посторонні особи та спричинити тут пожежі.

Поки що не всі комунальні служби та мешканці прислухаються до порад еменесників, відтак, у багатьох підвальних приміщеннях міських багатоповерхівок донині існує загроза виникнення та поширення вогню. Зобов’язати відповідальних осіб змінити таку ситуацію взялися фахівці обласного управління МНС.

Цієї пожежі могло би і не бути, якби в людей було трохи більше відповідальності. Всередині підвального приміщення будинку, у якому вони живуть, потрібно було лише прибрати мотлох, аби полум’я не мало де розгулятися. А на вхідні двері – почепити замок. І жодна постороння особа сюди б уже не потрапила і не спричинила загорання.

Відтак, у місті ще чимало багатоповерхівок, де в підвалах збираються компанії безхатченків. Часто їхні посиденьки закінчуються великими пожежами. Бувають випадки, коли в одному підвалі протягом зими  вогонь гасити доводиться кілька разів.

 Мешканка багатоповерхівки: «Було, що два рази підряд горіло, було, що і три рази тут пожежа була»

 Аби таким випадкам запобігти, працівники міського управління МНС взялися проводити рейдові перевірки. Після обстеження підвальних приміщень будинків, які обслуговує ПП «Санітарія», невтішні висновки. Майже всі підвали тут у незадовільному стані. Вхідні двері без замків, усередині – повно різноманітного хламу.

 Віктор БАСИНОВСЬКИЙ, головний інженер ПП «Санітарія»: «Наше підприємство обслуговує 30 будинків, а це 165 підїздів та понад 3 тисячі квартир. Майже всі у такому стані». 

 Часто ці підвали стають притулком до безхатченків, розповідають люди. Стверджують, інколи тут розпивають спиртне кілька десятків чоловік.

 Віктор БАСИНОВСЬКИЙ: «Вони там групами збираються, буває по 15 чоловік. Розпивають спиртне, кидають недопалки».

 Василь БАБЮК, нач. сектору нормативно-технічної роботи міського управління МНС: «Всю зібрану інформацію про виявлені недоліки працівники МНС направлять до місцевих органів влади, щоб зобов’язати відповідальних осіб змінити ситуацію на краще та в подальшому запобігти пожежам у підвалах».

 Рятувальники звертаються до всіх чернівчан – навести лад у підвалах будинків. Адже біді легше запобігти, ніж ліквідовувати її наслідки.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 142 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.