Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Заставну знову лихоманить!
Середа, 10 листопада 2010, 19:26

Заставну знову лихоманить! Не встигла виборча комісія оприлюднити результати виборів до райради, як представники деяких політичних партій відмовилися брати участь в її першому організаційному засіданні.

Голова районної виборчої комісії не став тягнути із оприлюдненням результатів виборів та зібрав депутатів у сесійній залі, щоб провести першу сесію нового складу ради. З цим не погодилися  представники ВО «Свобода», «Нашої України» та «Батьківщини».  Депутати від цих політичних сил зібралися в кабінеті голови райради попереднього скликання та відмовилися брати участь у сесії. Підтримати своїх колег приїхали навіть очільники обласних осередків.

Віталій Мельничук, голова обласного осередку ВО «Свобода»: «ВО «Свобода», будучи разом із «Батьківщиною» і «Нашою Україною» в Заставнівській райраді, вирішили, що поки не закінчаться судові процеси не приймати участі у засіданнях ради».

Нагадаємо,  що Чернівецький окружний суд не задовольнив позовні скарги цих політичних партій щодо порушень  під час підрахунку голосів. Депутати, які були присутні на першій сесії, звинуватили «Свободу», НУ та «Батьківщину» у блокуванні роботи райради.

Новообрані депутати мають власну  позицію стосовно ситуації, яка склалася.

Голова районної організації ПП «Наша Україна» зачитав звернення до Президента та  прокуратури,  з проханням захистити волевиявлення громадян.

Леонід Гольцов, голова районної організації ПП «Наша Україна»: «Виконавча влада району застосовує тиск практично на всіх наших депутатів, шантажуючи звільненнями з роботи та погрожуючи безпеці наших сімей».

Загалом із 68-ми місць у раді, Наша Україна, Свобода та Батьківщина отримали 35 . Та попри позицію керівників районних осередків партій, деякі депутати прийшли на сесію. Таким чином, зібраний кворум дозволив голові тервиборчкому відкрити перше засідання та легітимізувати повноваження новообраних депутатів.

Поки новообрані депутати засідають та вирішують перші організаційні питання, Свобода, НУ та Батьківщина готує позов до Львівського апеляційного суду. Далі буде…

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 109 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.