Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
День сорочки пройшов вперше у вищому професійному училищі радіоелектроніки
Середа, 10 листопада 2010, 19:23

     День сорочки пройшов вперше у вищому професійному училищі радіоелектроніки. У вишитих сорочках на заняття прийшли не всі учні. Але атмосферу національних традицій  зробив святковий концерт.

На навчання до вищого професійного училища радіоелектроніки у вишитих сорочках прийшли учні та вчителі. Всі заняття вони сиділи у національних костюмах та намагалися розмовляти лише українською мовою.

Тетяна Мандзюк, педагог вищого професійного училища №15: «Свято вишитої сорочки проводиться навесні. Але ми вирішили до Дня української писемності провести день вишиванки. Щоб український дух був по всьому закладі». А після уроків відбувся святковий концерт. Читали вірші та співали пісні у вишитих сорочках…

 Виконували пісні і слабочуючі учні. Для цього вони користувалися жестовою мовою. День сорочки став особливим для вчителів та учнів.

Валерій Придрик, учень вищого професійного училища №15: «Це дуже цікаво, захоплююче. Старі люди поважають коли шанують давні звичаї. Мені цю сорочку бабуся передала».

Олена Шептинська, учениця вищого професійного училища №15: «Це від бабусі. День сорочки мені сподобався. Все було так не повсякденно. Молодь повинна знати своє коріння. Потрібно проводити таких заходів побільше. Тим краще буде».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 61 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.