Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
95 відсотків власників транспортних засобів на Буковині вже пройшли техогляд
Середа, 10 листопада 2010, 19:14

     95 відсотків власників транспортних засобів на Буковині вже пройшли  техогляд. Решта водіїв для здійснення цієї процедури мають ще трохи більше місяця часу. У Державтоінспекції закликають не відкладати це питання на останній день, адже тим, хто не встигне отримати талон техогляду автомобіля, доведеться заплатити штраф.

До завершення проведення технічного огляду транспортних засобів залишається трохи більше місяця. Порівняно з минулорічними показниками, констатують в обласній Державтоінспекції, цього року  буковинські водії до цього питання поставилися більш відповідально.

Віктор КАРАШ, заступник начальника відділу Державної автотехнічної інспекції: «На даний час ТО пройшло 95,2% ТЗ. При тому, що в області 149 тисяч ТЗ. У цьому році з 87 тисяч одиниць 83 тисячі вже пройшли ТО».

На руки вони отримали талони про проходження техогляду за новим зразком. Цього річ паперові замінили пластиковими. Їх уже не доведеться клеїти на лобове скло автомобіля. До того ж, відзначає Віктор Караш, на новому талоні чітко вказано місяць, у якому потрібно проходити наступний техогляд. Стосовно вартості техогляду – в ДАІ запевняють, вона не змінилася.

Віктор КАРАШ: «Проведення ТО в комплексі коштує 56 гривень, талон проходження ТО – 80 гривень. Це сума, яка стягується за послуги ДАІ. Потім сума податку нараховується, вона залежить від об’єму двигуна легкового, вантажного авто чи автобуса».

У нинішньому році, підсумовують даішники, надходження податків від проведеного техогляду збільшилося на 9 мільйонів гривень. Ця сума ще трохи може зрости, якщо решта 5 відсотків власників транспортних засобів, яким ще залишилося пройти техогляд, прибудуть на СТО вчасно до 15 грудня. Зволікати із цією процедурою водіям даішники не радять, оскільки після 15 грудня доведеться вже сплачувати штраф.

Віктор КАРАШ: «Водії, які не встигнуть, їм забороняється експлуатація ТЗ, у них вилучать попередній талон ТО. Також їм доведеться сплатити штраф 425 гривень».

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 99 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.