Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Бардівський фестиваль сучасної та героїчної пісні «Дух лицарства» відбувся в Палаці академічному
Середа, 10 листопада 2010, 19:12

Бардівський фестиваль сучасної та героїчної пісні «Дух лицарства» відбувся в Палаці академічному. Виступали дев’ять учасників з різних міст України. Присвятили захід Дню української писемності. Виконавці бардівської пісні розповідали історії створені на основі українських героїчних пісень, а також козацьких, стрілецьких, повстанських та авторських.

Сергій Василюк, лідер гурту  «Тінь сонця»: «В піснях ми створюємо образ сильного українця або закоханого українця. Наша творчість, це здоровий патріотизм. Цю музику можна назвати патріотичною». Під патріотичну поезію звучала не лише гітара, а й інші інструменти. Наприклад скрипка. Фестиваль бардівської  пісні «Дух лицарства» в Чернівцях проводиться вдруге. Раніше його присвячували Степану Бендері, акту злуки українських земель та організації українських націоналістів. Цього року фестиваль відбувся до Дня української писемності. Адже незважаючи ні на що, в Україні ще співають бардівську пісню.

Тарас Лазарук, організатор: «Кожен з них колись виступав на фестивалях та концертах бардівської пісні. Зараз чомусь в Україні таких немає. Більше слухають рок-гурти. Хоча барди сильніше ніж лідери  рок-гуртів» . Спеціальним гостем фестивалю став літературознавець та критик, Дмитро Стус.

Дмитро Стус, літературознавець, критик: «Я давно не слухав співаної поезії. Але ми познайомилися із виконавцями. І я думаю, що бардівська пісня, це те, чого не вистачає  Україні».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 98 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.