Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До Чернівців приїхав відомий громадський діяч, син відомого поета-дисидента Дмитро Стус
Вівторок, 09 листопада 2010, 19:30

     До Чернівців приїхав відомий громадський діяч, головний редактор журналу «Київська Русь», син відомого поета-дисидента Дмитро Стус. Він приїхав на запрошення чернівецької молоді відвідати бардіський фестиваль. А до того, зустрічався з громадськістю краю та з журналістами в музеї Володимира Івасюка. Українське суспільство поки неготове стати громадянським, - вважає Дмитро. Про це а також про неграмотність студентської молоді, і позакультурницький час, в якому ми живемо, гість говорив під час зустрічі.

 «Сьогодні я не хотів би говорити про Василя Стуса,  - зауважив на початку зустрічі Дмитро Стус – про нього багато сказано і написано. Він додав, що окрім Шевченка краще за батька, мабуть, в Україні ніхто не видавався. Тож у день української писемності і мови  Стус-син  говорив про культурницьку ситуацію в Україні  загалом. Перша проблема – це відстутність технології в усій культурі. Нашої культури, зі слів Стуса, не ивдно в Європі і навіть з екранів наших блакитних екранів. А ЦЕ тому, що відсутня якісна масова культура.

Молодь споживає через кіно і телебачення америнканський продукт, а ми говоримо про небезпеку другої державної мови в країні. Україна, ніби, впала в таке собі позакультурне проживання – кажу Дмитро Стутс. На його думку, ми всі сьогодні повинні думати про культурне освітнє  і будь-яке інше наповнення нашої держави.

Як член гуманітарної ради при Президентові, пан Стус сказав, що в раді вже ведуться розмови про розробку програми культурного розвитку. Так само говорять і про громадське телебачення. Наше суспільство, однак,  - вважає він, поки неготове до цього: «Суспільство неготове, бо якиби було готове, то був би певний тиск на державу з боку суспілства, а ми цього не бачимо. Алне треба позбавити, або хоча б мінімізувати вплив державина той чи ін. ЗМІ».

 Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 145 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.