Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
За даними обласної санепідемстанції, на Буковині циркулють сезонні ГРВІ, RC-інфекція та аденовіруси
Понеділок, 08 листопада 2010, 21:38

     За даними обласної санепідемстанції, на Буковині циркулють сезонні ГРВІ, RC-інфекція та аденовіруси. Ситуація в межах норми, - заспокоюють лікарі. Жодного випадку грипу в області поки не зарєстровано, тож підстав для паніки немає. Однак вже на кінець листопада - грудень прогнозується  циркуляція двох штамів типу: А H1N1, більше ввідомого, як свинячий грип,  H3N2 та вірус грипу типу В.

Наталія Гопко заступник головного санітарного лікаря області: «Абсолютне відтворення сиитуації 2009 року важко прогнозувати. В принципі очікується зростання захворюваності в кінці листорпада, в грудні. Не виключено перевищення епідпорогів».

Як запевнила Наталія Гопко, робиться все можлмве, аби епідемія не повторилася. Багато в чому на ситуацію можуть вплинути і самі люди: «Чим більше мешанців вийде хворими на вулиці, тим більше людей вони наразять на небезпеку інфікування».  

Один хворий, додає лікар, може інфікувати десять осіб. Тож необхідно пам’ятати про основні реокмендаці: використовувати маски, якщо ви доглядаєте хворого,  чи якщо ви простужені ідете до поліклініки також одягати маску. Ще одна рекомендація - профілактичне щеплення: «На сьогодні ми маємо приблизно 2,5 тисячі осіб, які щепилися проти грипу. Щоб говорити про коективний імунітет, такої кількості щепелних замало».

З місцевого бюджету, - запевнила пані Гопко вже виділені кошти на додаткові щеплення.

Найперше щеплюють людей так званої групи ризку: лікарів, працівників сфери облсуговування, дітей, вагітних, пенсіонерів, також осіб із хронічними захворювання.

Зі слів  пані Гопко, санепідемічні установи та лікувально-профілактичні заклади готові працювати в умовах підвищеної зазворюваності чи навіть епідемії.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 135 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.