Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Тринадцятого листопада розпочнеться фестиваль «Буковинський листопад 2010»
Понеділок, 08 листопада 2010, 18:25

Відремонтовану обласну філармонію урочисто відкриватимуть новим мистецьким сезоном. Тринадцятого листопада розпочнеться фестиваль «Буковинський листопад 2010».  До Чернівців приїдуть співаки та музиканти із України, Росії та Іспанії. Фестиваль присвячений сімдесятій річниці філармонії і триватиме до двадцять першого листопада.

Відкриє фестиваль «Буковинський листопад» колишній буковинець Василь Герелло. На його запрошення до обласної філармонії приїдуть більше двадцяти колективів Києва, Львова ,Одеси та інших міст.

Іван Петрусяк, начальник управління культури ОДА: «Щодо вмовлянь, то таких випадків не було.  Всі погоджувались виступати одразу. Адже артисти люблять приїжджати в Чернівці і їдуть з великою охотою».

Серед запрошених  солістки міланського театру «Ла Скала» Данієли Скілаччі.

Іван Петрусяк, начальник управління культури ОДА: «Це солісти, які будуть співати з Гарелло. І з поваги до нього  погодились виступати і побувати в Чернівцях з концертом».

На проведення фестивалю витрачено більше ста п’ятдесяти тисяч гривень з обласного бюджету та зі спонсорських грошей. Та це не позначиться на вартості квитків.

Іван Петрусяк, начальник управління культури ОДА: «Порівняно із європейськими, то у нас ціни невеликі. На кожен концерт ціни різні. І вони не є прибутковим варіантом».

Квитки на концерти будуть сягати від двадцяти до п’ятдесяти гривень. На відкриття  фестивалю можна буде потрапити по запрошенням.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.