Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Заставні плутанина на виборчих дільницях
Вівторок, 02 листопада 2010, 21:33

В Заставні плутанина на виборчих дільницях. Представники політичних сил заявляють, що вибори фальсифікуються. Деякі протоколи та бюлетені навіть знаходяться вдома у голови дільниці. Сигнал про фальсифікацію місцевих виборів на дільницях Заставни надійшов від представників кількох політичних сил.

Серед них, навіть ті, які за результатами екзит-полів набирають значну кількість голосів виборців. Після прибуття на місце подій знімальної групи виявилося, що дільничні комісії, районна та міська не розуміють одне одного та не знають, що робити із бюлетенями. Деякі з них навіть знаходяться в голови ДВК № 3. Впускати журналістів до своєї оселі вона відмовилася, спілкуватися на камеру також не хотіла.

На дільниці № 1 бюлетені заново перераховують та розставляють в окремі пакети. Як запевнило голова, у районній комісії приймати протоколи відмовилися, поки їх не переупакують. Впускати знімальну групу всередину спочатку також не хотіли.

За роз’ясненням заплутаної ситуації ми подалися до районної виборчої комісії, яка, начебто, відмовлялася приймати бюлетені у дільничних через неправильну укомплектованість пакетів. Голова районної комісії по своєму пояснив чому ж так сталося

Після візиту нашої знімальної групи у районну комісію, стало відомо, що на іншій дільниці Заставни – другій, незаконно розкривають протоколи. Представниця комісії влаштувала справжню істерику та нічого толком пояснити нам не змогла.

Розповів своє бачення, того що відбувається і голова районної ради.

Що ж насправді відбувається у Заставні. Та чи довезуть всі бюлетені у районну виборчу комісію можна тільки здогадуватися. Та тим часом ситуація стає все більше заплутаною.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2010 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 121 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.