Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чорний день для України
Четвер, 29 квітня 2010, 13:45
Чорний день для України«Чорним днем» для України, яка тепер стала державою з обмеженим суверенітетом, назвав 27-е квітня народний депутат від БЮТу Петро ГАСЮК.

- Ратифікація угоди з Росією у Верховній Раді 27 квітня відбулася з численними порушеннями, - розповів Петро Петрович. - Почалося все з реєстрації, коли на табло висвітилося число «211». Цього недостатньо для роботи, але голосування відбулося. Інше порушення полягало в самій процедурі. Адже напередодні три комітети більшістю голосів проголосували проти ратифікації, тож питання мало бути знятим з порядку денного.

Опозиційні депутати намагалися не допустити голосування, але їх «викурили» димовими шашками. За словами Петра Гасюка, у сесійній залі відбулося справжнє побоїще з розбитими носами і струсами мозку. Від отруєння димом кількох нардепів госпіталізували.

- Ще одне порушення – без обговорення ухвалили бюджет на 2010 рік, - сказав голова облорганізації «Батьківщини». – Його проект нам роздали напередодні вночі, так що навіть не було змоги ознайомитися з документом. А він цікавий і показує, що обіцянки ПР скоротити витрати на утримання державного апарату – обман. Так на 232 мільйони збільшено фінансування Державного управління справами, на 81 мільйон – Секретаріату ВР, на 34 мільйони – Кабміну.

Тепер «Батьківщина» закликає опозицію для об’єднання для проведення спільних дій. Мета «Батьківщини» - добитися розірвання Харківської угоди або дострокові вибори парламенту, щоб новий склад денонсував домовленість двох президентів. Наступне засідання Верховної Ради відбудеться 11 травня, коли заплановано нову акцію опозиції. Однак про спільні дії говорити важко – екс-президент Віктор Ющенко відмовився об’єднуватися з Юлією Тимошенко.

Водночас парламентськими методами добитися денонсації угоди неможливо, - вважає Петро Гасюк. Незважаючи на численні порушення при голосуванні, навряд чи хтось на це зважить.

У найближчі дні «Батьківщина» спланує свої дії та спробує все ж об’єднати всі демократичні сили.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 109 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.