Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чи можливий чесний вступ до вищих навчальних закладів?
Середа, 28 квітня 2010, 19:09

     Чи можливий чесний вступ до вищих навчальних закладів після змін до умов незалежного зовнішнього оцінювання. Саме це питання обговорювали в рамках круглого столу представники вишів, влади, студентства та учні. Зміни умов зовнішнього незалежного оцінювання, є кроком до корупції, переконані представники громадянської мережі Опора та комітету виборців України, особливо це стосується врахування під час вступу шкільного атестату за двохсотбальною шкалою.

На думку олесі Покорної бал який нараховується випускникам за оцінки в атестаті і складає згідно із змінами двісті, треба зменшити. Неазодоволена представники опори і тим, що разом із тестуванням, та атестатом абітурієнтам треба буде ще складати вступні іспити, це на їхню думку відродить корупцію у вузах. А ось самі учні кажуть. Що зміни умов ЗНО це позитивний крок.

Заступник начальника обласного управління освіти і науки Валентина Жукотинська переконана, зовнішньому незалежному оцінюванню були необхідні зміни, щоправда впроваджувати їх потрібно було вже наступного року.

На думку присутніх незалежне оцінювання, ще дуже молодий для України механізм оцінювання знань, тому з кожним роком він буде все більше вдосконалюватись.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 98 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.