Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зовнішня реклама - те, що милує око, чи те що вбиває моральні цінності
Середа, 28 квітня 2010, 18:41

     Зовнішня реклама - те, що милує око, чи те що вбиває моральні цінності. На думку асоціації жінок-депутатів протягом останніх декількох років в Чернівцях з’явилась велика кількість рекламної продукції, яка принижує жінок, і робить їх виключно об’єктом бажання, при цьому влада з цим явищем ніяк не бориться.

 Голова асоціації жінок депутатів місцевих рад області Наталя Батракова розповідає, що чотири року тому в Україні набув чинності закон про рівні права і можливості жінок і чоловіків, проте ті хто виготовляють рекламу напевно його не читали.

Обурений зовнішньою рекламою біля магазина Провокатор і голова міського центру захисту приватних підприємців Ігор Кухарчук. На його думку реклама в чернівцях з кожним роком стає все менш моральною, етичною та європейською.

За словами Ігор Кухарчука якщо Чернівці позиціонують себе як туристичне місто, то реклама на наших вулицях має відповідати принципам  моралі.

В міській раді кажуть, що питання моральності в зовнішній рекламі суб’єктивне, і  те чи відповідає продукт етичним нормам може визначити тільки національна комісія з питань етики та моралі, майже за півтора роки, туди від Чернівців надійшло одне звернення, але і його не розглядали, тому що підприємець зняв вивішену рекламу.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.