Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже майже місяця в Чернівцях триває Всеукраїнський семінар з у-шу за участю Яна Шуайа
Середа, 28 квітня 2010, 18:27

     Вже майже місяця в Чернівцях триває Всеукраїнський семінар з у-шу за участю викладача Пекінського університету спорту Яна Шуайа. Такий семінар, організований Чернівецьким обласним осередком Федерації у-шу в Україні вже четвертий. Зі слів організаторів, в перспективі ці семінари перетворяться на щоденну діяльність. А поки спортсмени аматори і професіонали навчаються базової техніки у-шу. Заняття проходять щодня. До них сам майстер готується ретельно.

Це елементи дао-шу – мистецтва володіння шаблею. Майстер також навчає чан цюань (довгого кулака), тай цзи чуань (кулака великої межі) та сань-да (мистецтва китайського вільного бою). З учасницею відпрацьовує один із видів у-шу.

За місяць навчання майстер відмічає: українські спортсмени талановиті та працелюбні – для прогресу спортивної форми потрібно більше займатися базою. А відтак з українців можуть вийти чемпіони.

 Ян Шуай викладач з Пекінського університету: «Якщо працювати так само активно як ми це робимо зараз тільки набагато довше, звернути увагу на базу, то декілька чоловік, яких я вже помітив, можуть бути перспективні для участі у змаганнях вищого рівня».

Основне завдання сьогодні не просто вивчити елементи у-шу, вправи – наголошує Віктор Мігалчан, важливо вивчати культуру Китаю, а для цього найперше потрібно вчити мову.

Тож майстер, окрім вправ навчає мови, термінології а також цугун (дихальні вправи) … і

За місяць життя у Чернівцях  Ян Шуай  вподобав чернівецьку старовинну архітектуру, а також зробив ще деякі компліменти.

Ян Шуай викладач з Пекінського університету: «Ваш пішохідний рух дещо  впорядковані ший, кожен знає, що робити, пропускають пішоходів». Курси з майстром Шуайєм в Чернівцях триватимуть ще два місяці.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.