Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Свої дії в разі землетрусу в Чернівецькій області узгоджували сьогодні представники МНС...
Вівторок, 27 квітня 2010, 16:43

     Свої дії в разі землетрусу в Чернівецькій області узгоджували сьогодні представники МНС, крайової влади, міліції та інших служб, які можуть бути задіяні в ліквідації наслідків подібного лиха. Робили це вони в рамках навчання, яке проходитиме на Буковині протягом трьох днів.

За задумом  навчань в Румунії в зоні Вранча стався восьмибальний  землетрус, в свою чергу сила поштовхів на  Буковині сягнула п’яти з половиною балів. Згідно з інформацією, яка надходить до диспетчерської мнс в місті Чернівці та районах області мають місце руйнування та пошкодження будівель та споруд. Крім цього внаслідок землетрусу на потенційно-небезпечному об’єкті сталась аварія з виловом в навколишнє середовище хімічної речовини. Крім вже запланованих надзвичайних подій в ході навчань рятувальники отримуватимуть непередбачені до цього завдання.

В разі землетрусу готовими надавати першочергову допомогу мають бути не тільки рятувальники а і всі служби обласної адміністрації, особливо це стосується забезпечення постраждалих районів продуктами.

Крім теоретичної підготовки до можливих надзвичайних подій була і практична, рятувальники взяли участь у ліквідації уявної аварії на одному з чернівецьких підприємств.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 455 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.