Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ветерани Великої Вітчизняної війни розповідали дітям свої історії
Вівторок, 27 квітня 2010, 17:39

     З нагоди 65 річниці з Дня перемоги, до святкування якої залишилося 12 днів, рада ветеранів «Житло сервісу» запросила ветеранів свого Першотравневого району на зустріч із школярами та вихованцями училищ. Ветерани Великої Вітчизняної війни розповідали дітям свою історію, а учні не тільки уважно їх слухали, але й підготували для поважного віку оповідачів святковий концерт. 

Кожна школа району прислала на зустріч по 10 дітей, - розповідає голова ради ветеранів «Житлосервіс», - а також представників волонтерського руху.

Мар’яна Носач студентка комерційного училища активна учасниця волонтерського руху.

Мар’яна Носач волонтер: «Ми до свята чи просто так приходимо до ветеранів, допомагаємо, можемо просто так поцікавитися його здоров’ям. Ветерани, здебільшого немічні, поряд з ними нема того, хто б міг їм допомогти. Ветеранів потрібно шанувати, адже саме  їм ми можемо завдячувати тим, що ми зараз живемо».

Антон Петрович Рудак, цього року відсвяткує 85 років, але поки каже здаватися не збирається у госпіталь не йде, хоч і запрошують.

Антон Рудак ветеран Великої Вітчизняної війни: «У госпіталь не йду… дуже опасно йти у госпіталь. Стараюся, щоб я не лежав… йду на город, трохи роблю, трохи сиджу».

Про війну часто розповідає школярам і своїм онукам – вони кажуть, що з фільмів знають, як діяти на війні, в історії ветерана все було не так, як знають сучасні діти.
Після розповідей про справжню війну  діти, - додає ветеран, вже не хочуть на війну.

Шкільний хор тринадцятої школи про Велику Вітчизняну знає не лише з розповідей ветеранів, але й з танців та пісень воєнних часів. Для цієї зустрічі спеціально готувалися співати

Одну з пісень діти згодилися заспівати ще до свого офіційного виступу.

Оксана Зима. Телеканал «Чернівці». 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< квітня 2010 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 103 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.